מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
06:04   2/4/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
15/03/2020
קבלת קהל - בכל המחלקות המועצה ניתן לקבל מענה באמצעות הטלפון ו/או בדואר אלקטרוני
בהתאם להנחיות משרדי הממשלה – אין קבלת קהל פרונטלית
10/03/2020
דרושים מתנדבים עם/ללא רכבים
לחלוקת חבילות המזון לחג
19/09/2019
אוזן קשבת בשבילכם
קו חם להתייעצות טלפונית

מרחיבים את הקואליציה במועצת קרית טבעון

3/04/2019
מרחיבים את הקואליציה במועצת קרית טבעון (הגדל)

מרחיבים את הקואליציה במועצת קרית טבעון
עידו גרינבלום: "מברך על הרחבת מעגלי השותפות והמשך עשייה לטובת היישוב כולו".

השבוע הצטרפה סיעת "זה הזמן- טבעון שלנו" בהובלת רותי קלנר- עקרון לקואליציה, וחתמה על הסכם השותפות בין ראש המועצה עידו גרינבלום ושאר השותפים לקואליציה.
ההסכם לווה בהצהרות הדדיות על שיתוף פעולה, עשיה ותרומה אמיתית למען תושבי קרית טבעון ובמסגרתו יכנסו שלושת חברי הסיעה: רותי קלנר עקרון, ד"ר נאוה סבר וטל גת להנהלת המועצה וייקחו חלק בעשייה וביוזמות. חברת המועצה אילנה אפללו-פרץ בחרה לפרוש מהסיעה ולהישאר כסיעת  יחיד באופוזיציה.

עידו גרינבלום: "אני שמח על הצטרפותם של החברים מסיעת "זה הזמן –טבעון שלנו" לקואליציה חזקה, פעילה ויוזמת. הצטרפותם תחזק את השותפות ותאפשר להרחיב את מעגלי העשייה לטובת כל תושבי היישוב".

סיגלית עין קדם מ"מ ראש המועצה: "לאורך כל הדרך ציינו את הצורך  בשותפים לעשייה במגוון חזיתות בהם אנו מובילים שינוי למען התושבים בטבעון   החל בתקציבים דרך החינוך ,שיפור התשתיות ועוד - בטוחני שניצני השינוי מורגשים כבר היום. ככל שהתקדם המו"מ מצאנו הרבה קווי דמיון בין השותפים ובחרנו לצעוד במשותף  לטובת הישוב ותושביו".

רותי קלנר עקרון: "הבחירה להתמודד על רשות המועצה באה מתוך הרצון לשנות ולעשות טוב עבור הבית של כולנו. כעת, בדיוק מתוך אותו מקום, נעשה זאת כחלק מהקואליציה הרחבה. מאחלת לכולנו (מועצה ותושבים) בהצלחה!"

נאוה סבר: "מאז הקמתה של "טבעון שלנו" לפני כשלוש שנים, שאפנו להפוך כוח אזרחי לכוח פוליטי, ולתת מקום לפעילי ציבור להיות חלק ממקבלי ההחלטות והמוציאים לפועל של תוכניות לטובת תושבי טבעון. אני שמחה ומברכת שבהסכם שנחתם, תוך מו"מ כן ובונה אמון, קיבלנו את היכולת האמיתית להשפיע על חמשת הדגלים שהנפנו לאורך הדרך: קיימות, כלכלה, קהילה, תיירות ושיתוף פעולה אזורי."
טל גת: "אני מברך על מהלך חשוב למען היישוב. אנחנו נשתלב בעשייה הקיימת, ונוביל עשייה משמעותית בתחומים חדשים."

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד