מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
04:43   22/9/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
19/09/2019
אוזן קשבת בשבילכם
קו חם להתייעצות טלפונית
19/09/2019
ישיבת מליאת המועצה
יום ראשון | 22.9.2019 | 19:00
11/09/2019
דרושים מתנדבים עם/ללא רכבים
לחלוקת חבילות המזון לחג
11/09/2019
גם אתם יכולים לעזור
בקשה לתרומה ולסיוע בחלוקת סלי מזון למשפחות - ראש השנה תש"ף
3/09/2019
מתנדבי ומתנדבות קרית טבעון
להרשמה לטיול היכנסו!
28/08/2019
גשר הולכי הרגל ברמת טבעון יפורק-
המועצה החלה הליך אשר יביא לפירוקו של גשר הולכי הרגל המחבר בין רמת טבעון א' ו-ב'

התכנסות ראשונה של ועדות הרשות המקומית

28/02/2019
התכנסות ראשונה של ועדות הרשות המקומית (הגדל)

התכנסות ראשונה של ועדות המועצה

 

החודש ועדות המועצה המקומית קרית טבעון התכנסו לראשונה. בישיבת הפתיחה החגיגית של ועדת החינוך כל חבר ועדה (כולל המשקיפים) הציג את עצמו ואת הקשר שלו לחינוך.
יו"ר הוועד שרה גרינצווייג: "התרגשנו לגלות כי כל אחד מגיע לוועדה ממקום אחר ועם פעילות חינוכית מכיוונים מגוונים ובלתי צפויים. גילה דינר, ראש מחלקת החינוך במועצה, נתנה סקירה קצרה על מערכת החינוך בקרית טבעון. טלי פלב, יו"ר ועד הורים יישובי, הציגה את מבנה הוועד ואת הבעיות השונות שמעסיקות אותו השנה. הישיבה הבאה שתתקיים ב 24.3.19".

ועדת איכות הסביבה בראשות סגן ראש המועצה יפתח גלעדי החלה בעבודתה ובישיבה הראשונה נכחו כלל חברי הוועדה. איילת לשם- מנהלת התפעול סקרה בפני החברים את פעילות המועצה בתחומים השונים והיו"ר יפתח גלעדי הציג את עיקרי דרכי הפעולה. חברת המועצה נאוה סבר סקרה את הפעילות של הוועדה בשנים עברו וכמו כן את פעילות התושבים במטה המאבק נגד שדה התעופה, מצילים את היער ונושאים נוספים. סגנית יו"ר הוועדה  נורית ולדמן- שחם הציגה את הנושאים שעומדים לפיתחה של הוועדה ונפתח מייל לפניות הציבור בנושאי סביבה: Sviva.tivon@gmail.com.

בנוסף, התקיימה פגישת עבודה ייעודית לנושא הימנעות מריסוסים ביישוב, אליה הוזמנו תושבים ואנשי מקצוע לקחת חלק.

יו"ר ועדת דת ומורשת שחר אטיאס סיפר כי  בישיבה הראשונה דנו החברים במטרות הוועדה, רוכזו פעילויות תרבות והתנדבות בקרב הקהילה הדתית בקרית טבעון ובכלל היישוב. עלו רעיונות לאירועים אפשריים לאורך השנה ולפעילויות התנדבותית שיצאו מתוך הקהילה הדתית כמו כן נעשתה חלוקת תפקידים בקרב חברי הוועדה. המפגש הבא מתוכנן לעוד שבועיים לטובת חלוקת אחריות ותחילת פעילות.

 

שלוש הוועדות בראשות סגנית ראש המועצה שרון רופא אופיר התכנסו אף הן, "שמחתי על המעורבות והנוכחות המרשימה, ובעיקר על הרצון של כולם לתרום למען רווחת כלל התושבים". בוועדת וותיקים הוחלט לערוך מיפוי של כלל התושבים הגמלאים בטבעון, "בטבעון 4,000 אזרחים וותיקים וחשוב שנדע באיזה סטטוס הם מצויים בכדי שנוכל לתת להם את המענה המיטבי", רופא אופיר הוסיפה כי אחד הפרויקטים המשמעותיים שברצונה לקדם הוא הקמת מועדון גמלאים בטבעון, וועדת קשרי חו"ל תבחן הרחבת שיתופי פעולה אל מול קהילות ישראליות ויהודיות בעולם גיוס תקציבים והנעה של פרויקטים משותפים, ובוועדת תרבות נקבע כי ירחיבו את אירועי התרבות המתקיימים ביישוב תוך התאמה לכלל גווני האוכלוסייה.

כמו כן התכנסה ועדת המשנה לתמיכות בראשה עומדת סגנית ראש המועצה סיגלית עין קדם. הוועדה דנה בתבחינים אותם בכוונתה להחיל על מקבלי התמיכות כמו שקיפות מלאה, פעילות בקהילה בכלל ומול אוכלוסיות מיוחדות בפרט ועוד. ועדת המשנה עובדת בשיתוף פעולה מלא עם ועדת התמיכות של המועצה.

ובשבוע הבא תתכנס ועדת הספורט בראשה עומד יו"ר הוועדה אליק אלמוג."

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד