מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
21:30   18/11/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

שעת סיפור - הדייג ודג הזהב - עם מיכל חן פיאצ'טוקה

17:00

דלג על Ticker
Ticker
4/11/2019
המועצה ממשיכה לשפר תשתיות ובטיחות לטובת התושבים :
אנחנו שמחים לבשר על תחילת העבודות להקמת מעגל תנועה בצומת הרחובות מעלה אבשלום - מעלה השיזף
24/10/2019
הצטרפו למועדון "חיבורים"- ההרשמה החלה
הקבוצה מיועדת לילדים עם צרכים מיוחדים בתפקוד גבוה.
22/10/2019
מלגות מטעם מועדון סורופטימיסט קרית טבעון
מועד האחרון להגשת מועמדות – יום ו' 27.12.2019
22/10/2019
מלגות לרוכשי הכשרה מקצועית/וסטודנטים בני/ות קרית טבעון
מועד מסירה אחרון: יום שלישי 19.11.19 בשעה 17:30
19/09/2019
אוזן קשבת בשבילכם
קו חם להתייעצות טלפונית

הסתיימה תקופת ההפקדה של תכנית המתאר הכוללנית

20/12/2018
הסתיימה תקופת ההפקדה של תכנית המתאר הכוללנית (הגדל)

הסתיימה תקופת ההפקדה של תכנית המתאר הכוללנית לקרית טבעון
ראש המועצה עידו גרינבלום: "אנו סבורים כי התכנית שהוגשה על ידי מנהל התכנון היא תכנית טובה.  באמצעות ההתנגדויות שהגשנו אנו נוודא שהיא תהיה מצוינת"

ביום חמישי שעבר הסתיימה תקופת ההפקדה של תכנית המתאר הכוללנית לקרית טבעון.
כזכור, הוועדה המחוזית בחיפה החליטה להאריך את מועד תקופת הפקדה להתנגדויות לתכנית עד ליום 13.12.18  בשל היותה תכנית הקובעת סוגיות מכריעות בעתידו של היישוב ועל מנת שניתן יהיה ללמוד בצורה מעמיקה ויסודית את כלל הנתונים והשינויים שבוצעו.

מהי תכנית מתאר כוללנית?
תכנית המתאר הינה מסמך סטטוטורי (חוקי) המכתיב מדיניות וכיווני פיתוח עתידיים בנושאים בעלי היבט פיסי בתחום היישוב, לטווח של כ- 20 השנים הבאות (שנת היעד - 2040). כפי שעולה משם התכנית, זוהי תכנית מתארית, הבוחנת ומתווה כיווני פיתוח עתידיים לכלל היישוב ולא עוסקת באופן ספציפי במגרש הבודד.
התכנית קובעת סוגיות מכריעות בעתידו של היישוב כמו: גודל האוכלוסייה העתידי, אופי הבינוי - צפיפות וגובה הבנייה, מיקום וכמות שטחי תעסוקה, ייעודי קרקע לתחומים שונים ביניהם מוסדות ציבור, פתרונות תחבורה שונים, מגורים ומסחר. סוגיות אלה הן בעלות משמעויות נרחבות המשפיעות ישירות על איכות חייהם של תושבי היישוב.
התכנית הוכנה במשך כשנתיים וחצי ובהכנתה לקח חלק צוות גדול של בעלי מקצוע שונים בתחומי התכנון;  האדריכלות, הנוף, התנועה והתחבורה, הכלכלה השימור ועוד.

הדיון בנוגע להשגות שהגיש הציבור יתקיים בתוך כשלושה חודשים במשרדי הוועדה המחוזית. אישור התכנית יקנה לה מעמד סטטוטורי (חוקי) והמועצה והתושבים יהיו מחויבים לפעול על פיה.
ראש המועצה עידו גרינבלום: "בימים האחרונים סיימנו את תהליך ההתנגדות של המועצה לתכנית המתאר. אנו סבורים כי התכנית שהוגשה על ידי מנהל התכנון היא תכנית טובה. באמצעות ההתנגדויות שהגשנו אנו נוודא שהיא תהיה מצוינת".
לדברי מהנדס המועצה מריוס ראפ: "אחר הדיון הפנימי בהתנגדויות והחלטות הוועדה המחוזית תיוותר בידי המועצה העבודה המשמעותית והיא הכנת תכניות מפורטות אשר יוציאו מן הכח אל הפועל את כוונות תכנית המתאר הכוללנית."

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד