מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
02:17   22/7/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
15/07/2019
בקרית טבעון דואגים לבעלי החיים
נטישת בעלי חיים היא אכזרית ולא חוקית והרשות תפעל בנחישות על מנת למגר את התופעה
16/07/2019
סדנת הורות לאימהות יחידניות בקרית טבעון
8 מפגשים, מתחיל 6.9.19, 9:00-11:00

מי ניתץ את הפסיפס בגן המייסדים?

28/05/2017
מי ניתץ את הפסיפס בגן המייסדים? (הגדל)

מי ניתץ את הפסיפס בגן המייסדים?

סגן ראש המועצה ומ"מ מקומו אייל פרדיס: "אני קורא למי שעשו את המעשה להגיע למועצה, להתנצל ולקחת עליהם את עלות שחזור היצירה"

סגן ראש המועצה קרית טבעון, אייל פרדיס הבחין לפני מספר שבועות בניתוץ וולגרי של עבודת הפסיפס האמנותי בגן המייסדים במרכז היישוב. מדובר בפינת ישיבה יפיפייה, אחת מ"פנינות היישוב", בה מספר יצירות מוזאיקה עם סמלי היישוב. העבודה הייחודית  הוצבה במקום באפריל 2008 על ידי האמן יואב דסה ובתרומת האחים שמואל ודן טופז לזכר אביהם, צבי טופז. הפרויקט היה ביוזמת ראש המועצה לשעבר אלון נבות.
אל פרדיס, הממלא בימים אלה את מקומו של ראש המועצה דוד אריאלי, הגיעה עדות ראייה ממקור ראשון לפיה מדובר במעשה ונדליזם שבוצע  על ידי קטינים ולאור יום. עוד נמסר כי לכאורה הורי הקטינים שהו עמם בשעת המעשה והיו מודעים להרס, ללא כל ניסיון מצדם למנוע מהקטינים את ביצוע המעשה המכוער. 
הנושא הועבר לטיפול מנכ"ל המועצה יאיר אודם וקב"ט המועצה אלי זיו וכמו כן הוגשה תלונה
בנקודת המשטרה בקרית טבעון. בנוסף, מנהלת מחלקת החינוך במועצה גילה דינר, נתבקשה להציג את המקרה בפני התלמידים בבתי הספר השונים, במטרה להציף את נושא הוונדליזם.
אייל פרדיס: "הזדעזעתי עד עומקי נשמתי . אנו נעשה הכל למצוא את האשמים כדי שיתנו את הדין.  הריסת פנינת חן כזו בלי שום סיבה רק לשם ההרס אינה ברורה לי  ואני קורא למי שעשו את המעשה להגיע למועצה, להתנצל ולקחת עליהם את עלות שחזור היצירה.
המועצה המקומית מוציאה מידי שנה מאות אלפי שקלים על טיפול בוונדליזם ברחבי היישוב, כסף שאנו צריכים אותו למקומות חשובים הרבה יותר. הותקנו מצלמות במקומות מועדים ויותקנו עוד, לצערי מדובר בפגיעה בכל אחד מתושבי היישוב."
 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד