מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
14:09   21/9/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
19/09/2019
אוזן קשבת בשבילכם
קו חם להתייעצות טלפונית
19/09/2019
ישיבת מליאת המועצה
יום ראשון | 22.9.2019 | 19:00
11/09/2019
דרושים מתנדבים עם/ללא רכבים
לחלוקת חבילות המזון לחג
11/09/2019
גם אתם יכולים לעזור
בקשה לתרומה ולסיוע בחלוקת סלי מזון למשפחות - ראש השנה תש"ף
3/09/2019
מתנדבי ומתנדבות קרית טבעון
להרשמה לטיול היכנסו!
28/08/2019
גשר הולכי הרגל ברמת טבעון יפורק-
המועצה החלה הליך אשר יביא לפירוקו של גשר הולכי הרגל המחבר בין רמת טבעון א' ו-ב'

מי ניתץ את הפסיפס בגן המייסדים?

28/05/2017
מי ניתץ את הפסיפס בגן המייסדים? (הגדל)

מי ניתץ את הפסיפס בגן המייסדים?

סגן ראש המועצה ומ"מ מקומו אייל פרדיס: "אני קורא למי שעשו את המעשה להגיע למועצה, להתנצל ולקחת עליהם את עלות שחזור היצירה"

סגן ראש המועצה קרית טבעון, אייל פרדיס הבחין לפני מספר שבועות בניתוץ וולגרי של עבודת הפסיפס האמנותי בגן המייסדים במרכז היישוב. מדובר בפינת ישיבה יפיפייה, אחת מ"פנינות היישוב", בה מספר יצירות מוזאיקה עם סמלי היישוב. העבודה הייחודית  הוצבה במקום באפריל 2008 על ידי האמן יואב דסה ובתרומת האחים שמואל ודן טופז לזכר אביהם, צבי טופז. הפרויקט היה ביוזמת ראש המועצה לשעבר אלון נבות.
אל פרדיס, הממלא בימים אלה את מקומו של ראש המועצה דוד אריאלי, הגיעה עדות ראייה ממקור ראשון לפיה מדובר במעשה ונדליזם שבוצע  על ידי קטינים ולאור יום. עוד נמסר כי לכאורה הורי הקטינים שהו עמם בשעת המעשה והיו מודעים להרס, ללא כל ניסיון מצדם למנוע מהקטינים את ביצוע המעשה המכוער. 
הנושא הועבר לטיפול מנכ"ל המועצה יאיר אודם וקב"ט המועצה אלי זיו וכמו כן הוגשה תלונה
בנקודת המשטרה בקרית טבעון. בנוסף, מנהלת מחלקת החינוך במועצה גילה דינר, נתבקשה להציג את המקרה בפני התלמידים בבתי הספר השונים, במטרה להציף את נושא הוונדליזם.
אייל פרדיס: "הזדעזעתי עד עומקי נשמתי . אנו נעשה הכל למצוא את האשמים כדי שיתנו את הדין.  הריסת פנינת חן כזו בלי שום סיבה רק לשם ההרס אינה ברורה לי  ואני קורא למי שעשו את המעשה להגיע למועצה, להתנצל ולקחת עליהם את עלות שחזור היצירה.
המועצה המקומית מוציאה מידי שנה מאות אלפי שקלים על טיפול בוונדליזם ברחבי היישוב, כסף שאנו צריכים אותו למקומות חשובים הרבה יותר. הותקנו מצלמות במקומות מועדים ויותקנו עוד, לצערי מדובר בפגיעה בכל אחד מתושבי היישוב."
 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד