מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
08:38   23/2/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

נוסעים לאופרה - "דון ג'ובני"

10:00

סדנת תפירה לקטנטנים והרצאה בנושא שינת תינוקות

10:00

ירדנה ארזי והגבעטרון- בקיבוץ הזורע - הטבה לתושבי טבעון

21:45

התקיימה פגישה עם נורית שטורך סגנית מנהל מחוז איגוד ערים לאיכות הסביבה לקבלת עדכונים מאירוע השריפה במפרץ

27/12/2016

התקיימה פגישה עם נורית שטורך סגנית מנהל מחוז איגוד ערים לאיכות הסביבה לקבלת עדכונים מאירוע השריפה במפרץ 

 

הבוקר (יום שלישי 27.12.16) קיים ראש המועצה דוד אריאלי  פגישת עדכון עם סגנית מנהל מחוז איגוד ערים לאיכות הסביבה נורית שטורך. הפגישה נועדה לקבל מידע על אירוע השריפה ביום ראשון (25.12.16) בבז"ן כמו כן להסיק מסקנות ולקחים בנוגע לחוות המכלים באלרואי והאם על ראש המועצה לדרוש ביצוע שיפורים נוספים במתקנים בחוות המכלים. 

לדברי נורית שטורך, טרם הסתיימה החקירה ועדיין לא ברור חד משמעית מה הצית וגרם לשריפה. עוד מסרה שטורך כי הסכנה הגדולה באירוע היתה שהמכל עלול היה לקרוס וכתוצאה מכך האש תתפוס במכל הסמוך. לכן, לאורך כל הטיפול באירוע , עובדי המפעל והכבאים דאגו לקרר את המכל השני.  

לגבי רמות זיהום האוויר הסבירה שטורך : "מזג האוויר היה לטובתנו וכל החלקיקים עפו למעלה. בדיעבד עובדה זו גם הקשתה מאד על המדידה של הזיהום בקרקע. רמות הזיהום שנמצאו היו לא  גבוהות (לא משמעותית), כאשר כיווני הרוח היו במשך מרבית זמן האירוע לכיוון הקריות (קרית חיים, מוצקין  ובהמשך גם קרית ביאליק וקרית אתא). 

בסיום המפגש ביקש אריאלי לדעת מהן ההשלכות לגבי החווה בקרית טבעון ושטורך בתשובה התחייבה לקיים מפגש לראשי רשויות בשבוע הבא בו יוצגו ממצאי הבדיקה, שמתבצעת כרגע על ידי מספר גופים. 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד