מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
22:35   22/2/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

על צלילים ואנשים - היצירות הגדולות של מקס ברוך

08:40

שעת גלריה – "צלחות מתחפשות"

17:00

סרט: מודי MAUDIE - - טרום בכורה

18:00

חיטוב המוח

19:30

סרט: העדות | THE TESTAMENT

20:30

ניידת הניטור חזרה לחוות המכלים

16/03/2016
ניידת הניטור חזרה לחוות המכלים (הגדל)

ניידת הניטור חזרה לחוות המכלים באלרואי 

יושב ראש הוועדה לאיכות הסביבה עמית אפרתי: "אני מברך על השבת ניידת הניטור לאלרואי להמשך הדיגום, על החמרת התקן הסביבתי על ידי השר להגנת הסביבה כפי שנתבשרנו לאחרונה ועל התנאים הנוספים ברישיון העסק של חוות המכלים" 

 

כפי שהובטח בישיבת מליאת המועצה שנערכה לאחרונה, הציב "איגוד ערים להגנת הסביבה" מפרץ חיפה, ניידת ניטור ברחוב המזרח על מנת להמשיך ולבדוק את רמות זיהום האוויר סביב חוות המכלים באלרואי. כזכור, החומרים המזהמים שנבדקים הם: בנזן, תחמוצות חנקן, פחמן חד חמצני (CO) ואוזון בגובה הקרקע. 

מנכ"ל איגוד ערים להגנת הסביבה במפרץ חיפה ד"ר עופר דרסלר: "כפי שהובטח למועצת קרית טבעון האיגוד חידש את הבדיקות באלרואי  והציב בסמוך לחוות המכלים את ניידת הניטור. מטרתנו   לבחון  את השפעת חוות המכלים על איכות האוויר בשכונת אלרואי בתקופה זו של השנה. הניידת תישאר לחודשיים לפחות ותחזור בשלישית בתקופת הקיץ. נתונים ראשוניים יהיו בסוף חודש מרץ והם יפורסמו לציבור כפי שנעשה בניטור הקודם".  

יושב ראש הוועדה לאיכות הסביבה עמית אפרתי: אני מברך על השבת ניידת הניטור לאלרואי להמשך הדיגום, על החמרת התקן הסביבתי על ידי השר להגנת הסביבה כפי שנתבשרנו לאחרונה ועל התנאים הנוספים ברישיון העסק של חוות המכלים". 

 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד