מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
18:14   28/9/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
15/09/2020
דרושים מתנדבים
לקראת חגי תשרי אנו עומדים בפני סגר ארצי וזקוקים לכם המתנדבים לסיוע
15/06/2020
הרחבנו את המענה הטלפוני במחלקת הגביה
מענה בין השעות 10:30-13:30
14/05/2020
קול קורא!
תכנית יתד והיחידה להתנדבות בטבעון מחפשות מתנדבים/ות שרוצים/ות להשפיע ולקחת חלק בעתידם של צעירי קרית טבעון
13/05/2020
הזדמנות להתנדבות ייחודית. היית רוצה להיות משמעותי/ת לנער/ה בגילאי 13-16?
דרושים מלווים ליצירת קשר מאתגר, מלמד ומספק
פעילויות, הודעות ועידכוני המועצה בנושא קורונה
מתעדכן באופן שוטף, כולל מספר חולים מאומתים ומספר המבודדים ביישוב לפי תאריך

ציון טוב מאד מממונה המחוז במשרד הפנים

21/02/2016
ציון טוב מאד מממונה המחוז במשרד הפנים (הגדל)

ציון טוב מאד: ממונה המחוז במשרד הפנים הגיע לביקור בקריה 

דוד אריאלי: "אני גאה על הממצאים המחמיאים של הביקורת ומודה למנהלי המועצה ולסגל העובדים על חלקם בניהולה התקין של מועצת קרית טבעון" 


הביקורת השנתית מטעם משרד הפנים נערכה בשבוע שעבר במשרדי המועצה המקומית קרית טבעון. לשם ביצוע הביקורת, שהייתה מקיפה ויסודית, הגיע למועצה הממונה על מחוז חיפה יוסף משלב,  בלוויית חמישה מבכירי משרדו.
 

בשיחת הפתיחה שנערכה בחדר הישיבות השתתפו ראש המועצה דוד אריאלי, מנכ"ל המועצה יאיר אודם, מנהלי המחלקות במועצה וצוות הביקורת מטעם משרד הפנים. אריאלי ציין כי ביקורת על הרשות היא חשובה ומאפשרת למועצה לגלות דברים שיש וראוי לשפר ובהמשך הדיון הציף מספר סוגיות עמן מתמודדת הנהלת הרשות מזה מספר שנים. 

סוגיה ראשונה היא נושא אזורי החיץ  אותם נדרשת קרית טבעון לבצע ביערות סביב היישוב והעלויות הכבדות בגינם, "חשוב שרשויות יקבלו יותר גב בנושא" אמר הממונה על המחוז. "אנו חידדנו את הנושא מול הלשכה המשפטית והדגשנו שלהטיל את כל האחריות על הרשות אינה הדרך הנכונה".  

נושא נוסף שעלה בדיון הוא העדר מענקי איזון לקרית טבעון בשל מעמדה הסוציו-אקונומי הגבוה, אשר אינו תואם את מצבה הכלכלי של הרשות אלא רק את מצבם הכלכלי של התושבים ברשות. "גם קרית טבעון ראויה לקבל מענק איזון" אמר משלב. "עליכם לחתור למענק, אפילו סמלי,  כי הוא יסלול את הדרך לזכאויות ותקציבים נוספים לרשות". הדגיש. 

עוד נתבקש הממונה לסייע מול משרדי הממשלה  בתקצוב השיפוץ במרכז המסחרי הישן בקרית עמל- מרכז זייד וכן סיוע בנושאים נוספים. משלב הדגיש כי ינסה לעשות ככל שניתן על מנת לשפר המצב  ובתום הדיון, עברו חברי צוותו לביקורת המחלקות השונות במועצה.
"ממצאי הביקורת היו טובים מאד" אמר ראש המועצה. דוד אריאלי: "אני גאה על הממצאים המחמיאים של הביקורת ומודה למנהלי המועצה ולסגל העובדים על חלקם בניהולה התקין של מועצת קרית טבעון".
    

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד