מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
14:41   16/12/2017
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

קורס טכנולוגיה - יסודות הקרמיקה

00:00

ימי המוזיקה 2017

00:00

תערוכות - גלריית הקומה העליונה / אוצרת: שחר מרנין דיסטלפלד

חתום בצבע // אמנון גרדי צורה- דימוי- משמעות // יוסי זלצמן 10:30

שבוע חנוכה בגפן

17:30

קיטנות חנוכה הצהרוני המתנ"ס

07:30

סיור ושיח גלריה בשתי התערוכות של דליה מאירי

11:00

הסרט- אֵיפֹה לִילַבֶּס יַלְדַּת הַקִּרְקָס וּמָה קָרָה בהונולולו?

סרטה של דבורית שרגל11:30

סרט: פיגומים

19:00

סרט: אמת מטרידה יותר AN INCONVENIENT SEQUEL: TRUTH TO POWER

21:00

ציון טוב מאד מממונה המחוז במשרד הפנים

21/02/2016
ציון טוב מאד מממונה המחוז במשרד הפנים (הגדל)

ציון טוב מאד: ממונה המחוז במשרד הפנים הגיע לביקור בקריה 

דוד אריאלי: "אני גאה על הממצאים המחמיאים של הביקורת ומודה למנהלי המועצה ולסגל העובדים על חלקם בניהולה התקין של מועצת קרית טבעון" 


הביקורת השנתית מטעם משרד הפנים נערכה בשבוע שעבר במשרדי המועצה המקומית קרית טבעון. לשם ביצוע הביקורת, שהייתה מקיפה ויסודית, הגיע למועצה הממונה על מחוז חיפה יוסף משלב,  בלוויית חמישה מבכירי משרדו.
 

בשיחת הפתיחה שנערכה בחדר הישיבות השתתפו ראש המועצה דוד אריאלי, מנכ"ל המועצה יאיר אודם, מנהלי המחלקות במועצה וצוות הביקורת מטעם משרד הפנים. אריאלי ציין כי ביקורת על הרשות היא חשובה ומאפשרת למועצה לגלות דברים שיש וראוי לשפר ובהמשך הדיון הציף מספר סוגיות עמן מתמודדת הנהלת הרשות מזה מספר שנים. 

סוגיה ראשונה היא נושא אזורי החיץ  אותם נדרשת קרית טבעון לבצע ביערות סביב היישוב והעלויות הכבדות בגינם, "חשוב שרשויות יקבלו יותר גב בנושא" אמר הממונה על המחוז. "אנו חידדנו את הנושא מול הלשכה המשפטית והדגשנו שלהטיל את כל האחריות על הרשות אינה הדרך הנכונה".  

נושא נוסף שעלה בדיון הוא העדר מענקי איזון לקרית טבעון בשל מעמדה הסוציו-אקונומי הגבוה, אשר אינו תואם את מצבה הכלכלי של הרשות אלא רק את מצבם הכלכלי של התושבים ברשות. "גם קרית טבעון ראויה לקבל מענק איזון" אמר משלב. "עליכם לחתור למענק, אפילו סמלי,  כי הוא יסלול את הדרך לזכאויות ותקציבים נוספים לרשות". הדגיש. 

עוד נתבקש הממונה לסייע מול משרדי הממשלה  בתקצוב השיפוץ במרכז המסחרי הישן בקרית עמל- מרכז זייד וכן סיוע בנושאים נוספים. משלב הדגיש כי ינסה לעשות ככל שניתן על מנת לשפר המצב  ובתום הדיון, עברו חברי צוותו לביקורת המחלקות השונות במועצה.
"ממצאי הביקורת היו טובים מאד" אמר ראש המועצה. דוד אריאלי: "אני גאה על הממצאים המחמיאים של הביקורת ומודה למנהלי המועצה ולסגל העובדים על חלקם בניהולה התקין של מועצת קרית טבעון".
    

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד