מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
22:10   21/1/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכות במרכז ההנצחה

08:00

המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

הדרקון הסיני: מציוויליזציה למעצמה

רוחות חדשות: מרפורמה לאולימפיאדה, חלק א' 10:30

מחוץ לתחום

השכנים מזווית אחרת19:30

הנהלת המועצה אישרה תקציב 2015

17/12/2014
הנהלת המועצה אישרה תקציב 2015 (הגדל)

הנהלת המועצה אישרה את תקציב 2015 בגובה 107 מיליון₪, רמת השירותים הגבוהה תישמר 

 

דוד אריאלי ראש המועצה: "למרות שורה ארוכה של התייקרויות שנכפו עלינו, שמרנו על הרמה הגבוהה של שירותי המועצה לרבות חזות העיר, החינוך הביטחון ושירותים נוספים . מודה למשטרת ישראל על החלטתה להציב בטבעון ניידת מאוישת בשוטרים משנת 2015 " 

 

הנהלת המועצה אישרה השבוע את תקציב הרשות המקומית לשנת 2015 לאחר דיון מרתוני שערך חמש שעות, מדובר בתקציב בגובה 107 מיליון ₪.  

במהלך הדיון גזבר המועצה זאב זימל סקר את ההתייקרויות הרבות שנכפו על המועצה בשל שורה ארוכה של משתנים כמו השוואת תנאי עובדי הקבלן לעובדי המועצה, הגדלת ההיטל בגין הטמנת פסולת, עלייה של למעלה ממיליון וחצי ₪ בעלות פינוי האשפה והגזם, היקף הנחות בארנונה בקרית טבעון הגדל מאוד ועומד כיום על כ -7 מיליון₪, ההעלאה הצפויה של שכר המינימום , יישום מסקנות טרכטנברג לחינוך חינם החל מגיל 3 ועוד ... 

למרות כל ההוצאות, הארנונה בטבעון תעלה בשיעור מזערי של 0.75%. הנהלת המועצה הקפידה על כך שנושאים חשובים לא ייפגעו כמו לדוגמה: תחום החינוך, חזות היישוב, גופים נתמכים, ספורט, תשתיות, תרבות, פעילות החברה למתנ"סים  ועוד תחומים שיימשכו כרגיל . 

ראש המועצה דוד אריאלי: "אני מודה מאוד למפקד תחנת זבולון על הבטחתו להצבת ניידת ושוטרים בקרית טבעון החל משנת 2015, כך נוכל לסיים את מימון ניידת האבטחה הקהילתית, שעלותה כחצי מיליון ₪ בשנה, אין לנו ספק כי מקצועיותה של המשטרה והאמצעים העומדים לרשותה יהיו אפקטיביים יותר ". 

בתחום הסעות התלמידים, החליטה ההנהלה כי יש להיצמד להוראות משרד החינוך באשר להשתתפות בהוצאות הנסיעה וכי על המועצה לשאת בהוצאות אלו רק בהתאם לקריטריונים של משרד החינוך.  

חברי הנהלת המועצה ציינו כי קרית טבעון עומדת ביעדי התייעלות גם בהתייחס ליישובי הסביבה, הן בהעלאת הארנונה המינורית והן בעובדה שהיא מאוזנת תקציבית וזאת למרות הקשיים הרבים, דבר שאינו מובן מאליו בקרב הרשויות המקומיות היום. ראש המועצה הודה לגזבר ולצוותו על המאמץ הרב שהושקע בהכנת התקציב ולחברי הנהלת המועצה על העומק ויסודיות שבו בחנו את התקציב . "תקציב 2015 יביא אותנו להמשיך במגמת האיזון והפיתוח" סיכם אריאלי.

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד