מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
13:41   19/10/2017
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה אדון לימון אני צלחת

00:00

סרט: ביגפוט ג'וניור

17:30

הרצאה: המוח הגמיש

19:30

במה להמתיק ימים- ערב שירים מקוריים

19:30

לראשונה ישיבות המועצה יצולמו

23/06/2014
לראשונה ישיבות המועצה יצולמו (הגדל)

לראשונה וביוזמת הקואליציה: ישיבות המועצה בקרית טבעון יצולמו וישודרו באינטרנט  

 

הנהלת המועצה אישרה את הצעתו חבר המועצה אייל פרדיס לצילום ישיבות המועצה ביישוב והעלאת הצילומים, ללא עריכה, לאינטרנט  

 

חבר המועצה אייל פרדיס העלה לפני כחודש על סדר יומה של הנהלת המועצה את נושא הצילום והשידור של ישיבות מועצה באינטרנט. בישיבה שנערכה אמש, הציג פרדיס בצורה מפורטת את המשמעויות הכספיות והטכניות של הנושא. "רוב הערים בדמוקרטיות המערביות מצלמות את ישיבות מועצות הערים, כדי שהציבור יוכל להתבונן, להתרשם ולהתעמק בנושאים שונים" הסביר פרדיס. צילומי הישיבות יעודדו מעורבות, יאפשרו למוגבלים נגישות לצפייה, ויתעדו ממקור ראשון את הנאמר בישיבות ללא פרשנויות ועיוותים.  

יובהר כי המועצה המקומית אינה מחויבת לצילום הישיבות, אולם כחלק מרוח השקיפות והעובדה ש"הכל פתוח" בפני הציבור, מדובר בכלי חשוב. בדרך כלל האופוזיציות ברשויות המקומיות הן המבקשות את צילום הישיבות ותיעודן, במקרה זה, היוזמה הגיעה מהקואליציה למען קידום השקיפות והדמוקרטיה היישובית. 

פרדיס: "מודה לחבריי לקואליציה שתמכו בהצעה ובאהדה גדולה והחליטו להתאים את הדיון הציבורי בקרית טבעון לרוח הזמן, בשקיפות וביושר. נעשה הכל בכדי לשתף, לחשוף ולא נסתיר דבר. אני מקווה שמועצות מקומיות נוספות ילכו בעקבותינו, זו הדמוקרטיה החדשה!" 

ראש המועצה דוד אריאלי הטיל על גזבר המועצה זאב זימל להביא בפניו הצעות מחיר מפורטות ברוח המסגרת התקציבית הכללית שהציג פרדיס בישיבה. עם בחירת הספק, תוך מספר שבועות, יחלו לצלם ולשדר את ישיבות המועצה בקרית טבעון. 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד