מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
01:39   26/2/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

שעת סיפור: הילד שהחזיר את החיוך לנסיכה

17:00

סרט: פלא Wonder

18:00

סרט: פלא Wonder

20:15

כמיליון שקלים גויסו להסדרת כביש קרית חרושת-כפר יהושע

21/04/2013
כביש קרית חרושת כפר יהושע. צילום עדנה פרידמן (הגדל)

כמיליון שקלים גויסו להסדרת כביש קרית חרושת-כפר יהושע 

כביש הגישה ישוקם. ראש המועצה: "אני שמח לבשר כי  בתוך חצי שנה נפתור בעיה ארוכת שנים"

 

בפגישה שנערכה לאחרונה בין מנכ"ל "נתיבי ישראל" שי ברס לבין ראש מועצת קרית טבעון הצליח האחרון לשכנע את המנכ"ל  לממן את חידוש כביש הגישה הנמצא בקצה הדרומי של קרית חרושת ומוביל עד צומת כפר יהושע.  

מדובר בכביש גישה המשרת רבים מתושבי קרית חרושת, אלרואי,  קרית עמל ועוד אחרים תושבי היישוב,  היוצאים ובאים  לביתם. למרות זאת, הכביש אינו בשטח השיפוט של הקריה, אלא שייך  למועצה האזורית עמק יזרעאל ובשל כך היה קושי משמעותי לרשות המקומית בקרית טבעון לבצע את שיקום הכביש.  

לדברי ראש המועצה הפגישה הייתה נעימה והדיאלוג המתמשך עם חברת "נתיבי ישראל"  נשא בסופו של יום פרי. בפגישה הגיעו השניים להבנות על פיהם חברת "נתיבי ישראל" יתקצבו את הפרויקט והרשות המקומית תבצע את עבודת שיפוץ הכביש בפועל. העובדות כוללות  קרצוף וריבוד הכביש, כך שבסיום יתקבל כביש חדש. המנכ"ל מינה אחד מעובדיו לערוך אומדן עלויות לאחריו ייחתם חוזה עם הרשות המקומית.  

 

ראש המועצה: " אני שמח לבשר כי  בתוך חצי שנה נפתור בעיה ארוכת שנים. כביש הגישה הדרומי משרת לא רק את תושבי קרית חרושת אלא את כל תושבי קרית טבעון. לשמחתי מנכ"ל נתיבי ישראל  קיבל את עמדתי לגבי החשיבות האדירה של שיפוץ הכביש ואישר לאחר שנים של מחלוקת לממן את עלויות התיקון. אני מודה לשי ברס מעומק ליבי  ובכוונתי להמשיך להתרוצץ מידי יום במשרדי ממשלה בשאיפה להשיג תקציבים  למען התושבים בקרית טבעון". 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד