מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
14:12   22/2/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

על צלילים ואנשים - היצירות הגדולות של מקס ברוך

08:40

שעת גלריה – "צלחות מתחפשות"

17:00

סרט: מודי MAUDIE - - טרום בכורה

18:00

חיטוב המוח

19:30

סרט: העדות | THE TESTAMENT

20:30

מטה מרכז השלטון המקומי ביקר בטבעון

17/01/2013
מטה מרכז השלטון המקומי ביקר בטבעון (הגדל)

מטה מרכז השלטון המקומי ביקר בטבעון 

 

צוות מורחב של מטה מרכז השלטון המקומי הגיע ביום שלישי לקרית טבעון, לביקור הכרות חגיגי שכלל סיור קצר ביישוב.  ביקור מסוג זה נערך בקריה בפעם הראשונה והוא כלל צוות נכבד של מנהלים בכירים הן מהמטה והן מהמועצה המקומית.  

ראש המועצה דוד אריאלי סיפר על הקריה והציג בפני הנוכחים מהם המאפיינים העיקריים של היישוב,  הסביר על מדיניות  הרשות המתמקדת בקידום החינוך ואיכות הסביבה  ובנוסף  סיפר מהי מדיניות הפיתוח בשכונות אלרואי וקרית חרושת, יעדי התכנון, כמו כן, העלה סוגיות איתן מתמודדת המועצה בהצלחה ועוד.  כול אחד מהאורחים הציג  את תחום התמחותו וסיפר כיצד מנהלי המועצה יכולים להסתייע בשירותיו לטובת קידום ענייני הרשות מול משרדי הממשלה.  

מנכ"ל מש"מ (מרכז השלטון המקומי) שלמה דולברג : "יש לנו תכניות גדולות המחוללות שינוי והצלחנו להזיז דברים, אנו קשובים לצרכים של הרשות  והתפקיד שלנו הוא לסייע בכל מקום שניתן".   

אריאלי: "היה לי חשוב שנציגי השלטון המקומי יגיעו לטבעון על מנת לחשוף בפני צוות הרשות את מגוון הכלים  העומדים לרשות המועצה ומנהליה. השאיפה היא להתמודד בצורה טובה ויעילה יותר עם האתגרים הצפויים לנו בשנים הקרובות במתן שירות איכותי ומיטבי לתושב, תוך השגת מטרות ויעדים מול משרדי הממשלה." 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד