מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
06:35   18/2/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

התקיימה ישיבה 3 בנושא ועדת חקירה לחלוקת הכנסות מאזור בתי הזיקוק במפרץ חיפה

6/12/2012

התקיימה ישיבה 3 בנושא ועדת חקירה לחלוקת הכנסות מאזור בתי הזיקוק במפרץ חיפה 

 

במפגש שלישי שנערך בשבוע שעבר, בנושא ועדת חקירה לחלוקת הכנסות מאזור בתי הזיקוק במפרץ חיפה, מהלך אותו  הובילה הרשות בקרית טבעון, הציגו מומחים וממלאי תפקידים באזור חומר רקע ונתונים שבתחום טיפולם. במפגש השתתפו פרופ' ברוך קפניס יו"ר הוועדה, אלכס אלטר, פאיז חנא, תמי נאסה ונורית שטורק חברי הוועדה, כמו כן הגיעו ראשי הרשויות המבקשים להיכנס למנהלת וגם ג'קי ואקים, גזבר עיריית חיפה, הגזבר לשעבר של מנהלת בז"ן, אריאל וטרמן, מהנדס עיריית חיפה, מהנדס הוועדה המקומית בז"ן, יעקב פרץ, ראש  עיריית קרית אתא, יו"ר מנהלת בז"ן ברוטציה. 

המפגש התמקד בשאלה מה יהיה אופייה העתידי של המנהלת ונבחנה השאלה האם הרציונל להשתמש במבחן הסמיכות בכדי לקבוע מי יהיה חבר במנהלת, אכן נכון.  

במסגרת המפגש בחנה הוועדה דרך חדשה להתמודד עם השאלה אלו רשויות יזכו להיות שותפות  בהכנסות האדירות של המנהלת המסתכמות בכ-  67 מיליון שקל. 

מועצת קרית טבעון ממשיכה לטעון בלהט כי למבחן הסמיכות אין משמעות קרדינלית היות וישנם עוד גורמים רלוונטיים שיש לקחתם בחשבון כמו מבחן המטרד, וזאת בנוסף לנושא שעלה במפגש הקודם במהלכו עדכנה חברת תש"ן כי בכוונתה לעזוב את המתחם באלרואי לטובת משכן קבע בקרקעות הצפון, מעבר אשר יגרע שליש מהכנסות המועצה המקומית קרית טבעון, עילה מוצדקת  נוספת להצטרפותה של קרית טבעון למנהלת.  

אריאלי: "אני שמח שעבודת הוועדה מתקדמת ואני מאד מקווה שכבר בשנת 2013 תהיה הכרעה לטובת צירופה של קרית טבעון למנהלת. אני שמח שהצלחתי לדחוף להקמת הוועדה ואני רואה פתיחות רבה וניהול ענייני של הדיון ע"י פרופ' קפניס והצוות. מדובר בהכרעה  חשובה ביותר לעתידו הכלכלי של היישוב ואנו מרגישים שישנה הקשבה אמתית מצד הוועדה ומאמינים שבסופו של דבר נצליח להיכלל במנהלת". 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד