מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
00:52   19/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

שעת סיפור - הענק הכי גנדרן בעולם

17:00

סרט: העיתון The Post

18:00

סרט: העיתון The Post

20:30

טבעון מתגייסת לטובת תושבי הדרום

18/11/2012
טבעון מתגייסת לטובת תושבי הדרום (הגדל)

טבעון מתגייסת לטובת תושבי הדרום

ראש המועצה דוד אריאלי: "משפחות  מאזור הדרום מוזמנות להגיע  אלינו לקריה ואנו נשמח לסייע בכל דרך אפשרית, בשאיפה להפחית את הלחץ  ולהקל על  חייהם בימים קשים אלה" 


בימים אלה של מתח, חרדה ודריכות בקרב תושבי דרום הארץ, התגייסה המועצה המקומית בקרית טבעון לסייע ולתרום, ככול שניתן, לאזרחי הדרום. בבוקר יום ראשון נפתח
מרכז סיוע  בטלפון 04-9539239 , אליו יכולים תושבי הקריה לפנות ולהציע את ביתם לאירוח מסודר של משפחות מאזור הדרום. במקביל, תושבי הדרום המבקשים להתארח ביישוב מוזמנים לפנות לאותו המוקד. מרכז  את נושא צעיר ש.ש (בשנת שירות), אשר נערך לקליטת המשפחות שתבקשנה להתפנות לקריה והוא עמל על רשימת המשפחות המתנדבות לארח. הצעיר יקשר בין האורחים והמתארחים ובנוסף מגיעים ליישוב עוד עשרה צעירים בשנת שירות המוכנים לעזור בכל משימה חברתית, לתמוך במשפחות מארחות ולסיוע בכל נושא חברתי  שיתבקשו. 

מנהל מחלקת החינוך במועצה יאיר אודם: "מערכת החינוך ובתי הספר ביישוב ערוכים לארח את התלמידים שיגיעו עם הוריהם להתארח בקריה. אנו נקלוט אותם בבתי הספר ביישוב ובהתאם לאזור הרישום ולגילם   נקיים את הלימודים אצלנו". 

ראש המועצה דוד אריאלי: "משפחות  מאזור הדרום מוזמנות להגיע אלינו לקריה ואנו נשמח לסייע בכל דרך אפשרית, בשאיפה להפחית את הלחץ ולהקל על חייהם בימים קשים אלה. כמו כן, במהלך הימים הקרובים נעשה כל מאמץ להמשיך בפעילות השגרתית ובשעת הצורך נתאים אותה למצב הקיים כך עשינו בטקס פתיחת השנה של שבט אלון בצופים וכך בשאר הפעילויות. בתקווה לשבוע טוב ושקט".
  

כאמור, כל תושב המוכן לארח מתבקש לפנות למוקד בטלפון 04-9539239 ולהציע את ביתו כמשפחה מארחת.  

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד