מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
02:09   18/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

ראשי הרשויות בצפון נפגשו עם מפכ"ל המשטרה

לאחרונה, נערך במעלות תרשיחא מפגש חשוב בו השתתפו עשרות ראשי רשויות מאזור הצפון. ראש המועצה דוד אריאלי העלה סוגיה שזכתה לתמיכת ראשי רשויות רבים.
18/03/2012
ראשי הרשויות בצפון נפגשו עם מפכ"ל המשטרה (הגדל)

מטרת הכנס הייתה לקיים דיאלוג פתוח בין מפכ"ל המשטרה- רב ניצב יוחנן דנינו וצוותו, לבין מרכז השלטון המקומי באזור חיפה והצפון. מפכ"ל המשטרה נאם ארוכות, והרבה לעסוק בממשק שבין המשטרה לרשות המקומית ובדרך שבה בכוונתו לשפר את השירות לתושב אשר המשטרה מספקת. המפכ"ל ציין כי קיימים קווי דמיון משמעותיים בין המשטרה לרשויות המקומיות שהעיקרי שבהם היא העובדה כי עסקינן בשני גופים שעוסקים במתן שירות. ראשי הרשויות העלו נושאים שונים לדיון והמפכ"ל וצוותו התייחסו אחת לאחת לנושאים אלו.

 

ראש המועצה העלה לדיון את סוגיית רישוי העסקים לארועים המתקיימים תחת כיפת השמיים, כגון העדלאידע שהתקיימה לאחרונה ברחבי היישוב. כידוע, בקרית טבעון מתקיימים אירועים רבים, בהובלת המועצה והמתנ"ס, תחת כיפת השמיים. אירועים אלו דורשים רישוי מיוחד של המשטרה. לטענת ראש המועצה, המשטרה מכבידה את ידה על הרשויות המקומית בנושא זה, ודורשת דרישות שמייקרות את עלויות האירועים. דרישות אלה עלולות להביא לכך כי יבוטלו אירועים רבים.

 

ראש המועצה דוד אריאלי: "אנו רוצים לתת לתושבים יותר אירועים וחשים שעקב הכבדה מיותרת מתייקרות עלויות האירועים. המשטרה יכולה לסייע לנו בהוזלת הוצאות מבלי לפגוע חלילה באיכות האבטחה של כל אירוע ובביטחונם של התושבים המגיעים לאירועים".

 

ממרכז השלטון המקומי נמסר כי הוחלט לקיים דיון המשך בנושא זה עם המשטרה, שכן מדובר בסוגייה המשותפת לרשויות רבות.
הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד