מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
15:48   25/2/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

מידע אמין על מין

מרצה: שלומית הברון20:30

סיכום שנה מעודד בתחבורה הציבורית

השבוע התקיימה בלשכת ראש המועצה פגישה לסיכום שנת פעילות ראשונה של חברת אומני אקספרס, המפעילה את התחבורה הציבורית בקרית טבעון.
7/03/2012
סיכום שנה מעודד בתחבורה הציבורית (הגדל)

השבוע התקיימה בלשכת ראש המועצה פגישה לסיכום שנת פעילות ראשונה של חברת אומני אקספרס, המפעילה את התחבורה הציבורית בקרית טבעון. חברת אומני אקספרס, החלה בפעילותה ב-28/1/11.  במשך השנה הזו פעלה המועצה המקומית, בשיתוף החברה, לשינוי המודעות בקרב הציבור  במטרה לעודד שימוש בתחבורה הציבורית. מערך התחבורה החדש שיפר מאוד את הגישה לשכונות המרוחקות קרית חרושת ורמת טבעון. השימוש רב במיוחד בקרב בני הנוער, באשר תחבורה זו חוסכת מהוריהם את הצורך בהסעות לפעילויות השונות. מנתונים שנמסרו ע"י החברה עולה כי השימוש בתחבורה הציבורית עלה בכ-50% מאז החלה את פעילותה.

                                                                                               

בעקבות פניות תושבי רחוב חנה סנש בדבר ריבוי קווי אוטובוס ברחוב, סוכם על ביטול כניסתו של קו 11 לרחוב. ראש המועצה דוד אריאלי "עם כניסתי לתפקיד התחלתי לפעול בנושא שיפור התחבורה בקריה. תהליך ההטמעה היה תהליך איטי. קשה לתקן במהירות הרגלי נסיעה ברכב פרטי, אך במשך השנה עקבנו, כתבנו דיברנו על הצורך ואכן  מתחיל שינוי מבורך. אני שמח שתושבי השכונות המרוחקות והרחובות הצדדיים מתחילים להתרגל לשימוש באוטובוס, ובמיוחד שבני הנוער משתמשים יותר באוטובוסים בקווי היום ובקווי הלילה, שמופעלים בסופי שבוע, חגים וחופשות הקיץ. 

 

עוד פרטים על תחבורה ציבורית בקרית טבעון.

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד