מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
22:23   21/1/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכות במרכז ההנצחה

08:00

המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

הדרקון הסיני: מציוויליזציה למעצמה

רוחות חדשות: מרפורמה לאולימפיאדה, חלק א' 10:30

מחוץ לתחום

השכנים מזווית אחרת19:30

טבעון נגד הקמת שדה תעופה במגידו

דוד אריאלי התמנה לחבר בועדת היגוי שהקים השר סילבן שלום, לזרוז ההחלטה על הקמת השדה בנבטים.
29/01/2012
טבעון נגד הקמת שדה תעופה במגידו (הגדל)

לפני כשבוע‏‏ השתתף ראש המועצה, דוד אריאלי, במפגש עם השר סילבן שלום, השר לרשות פיתוח הנגב והגליל בנושא הקמת שדה תעופה בין לאומי בנבטים. השר שלום, המוביל מהלך לפיו יוקם שדה התעופה הגדול הנוסף של ישראל, בדרום הארץ, זימן ללשכתו את כל אנשי הרשויות התומכים בהקמת השדה באזור נבטים שבדרום, ולא במגידו, ובינהם את ראש המועצה דוד אריאלי. בפגישה נכחו כ- 50 משתתפים, ביניהם גם ראשי רשויות, מכל רחבי הארץ.

 

ראש המועצה, דוד אריאלי, מאמין כי יש להיאבק בכל דרך למניעת הקמת שדה תעופה גדול במגידו, שיפגע קשות באיכות החיים של תושבי טבעון, הן במפגעי רעש והן בזיהום אוויר. לכן, קרית טבעון הייתה שותפה מלאה במאבק מאז תחילתו, באמצעות נוכחות קבועה במפגשים וגם בסיוע למועצה האזורית מגידו שהובילה אותו.

 

 

השר עדכן את המשתתפים כי המאבק הממושך נגד הקמת השדה במגידו, הצליח לחדור לליבם של רבים מהשרים, וגם שר התחבורה שינה את עמדתו ותומך כעת בהקמת השדה בנבטים. הגורם העיקרי ששולל את הקמת השדה בדרום, הוא משרד הביטחון, המתעקש על הקמת השדה  בצפון הארץ. לפיכך הוחלט בפגישה  על הקמת ועדת היגוי שתפקידה לייצר לחץ על השרים, לקראת החלטת הממשלה בנושא, שתיערך בקרוב.  דוד אריאלי, התמנה כחבר בועדת ההיגוי, בה יוכל לתרום מניסיונו וקשריו, להצלחת המאבק.

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד