מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
16:04   28/11/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום

"מבול" מחוץ לבריכה – סימן למבול של שערים בתוכה

הפועל קרית טבעון – הפועל שמיר 5:25
15/11/2011
"מבול" מחוץ לבריכה – סימן למבול של שערים בתוכה (הגדל)

ביום שני בערב, כשהגשם שירד כל היום מכה בעוז על הגג של הבריכה "חנה סנש", ארחה קבוצת גיל 16 את הקבוצה משמיר, למשחק ליגה, לפרוטוקול. בבית הצפוני יש קבוצות די חלשות ביחס לטבעון השנה, וזה מהווה בעיה בפני עצמה, כי לנוער אין מאבקי אימון אפילו, והכל הולך בקלות מטעה. 

 

המקומיים התקשו בשתי הדקות הראשונות, אך התאפסו מהר מאוד על מי עומד מולם, ומאותו רגע החל מבול של שערים לרשת האומללה של הקבוצה משמיר, בעוד האוהדים וההורים יושבים ונהנים משואו של השחקנים בברכה. הרבע הראשון הסתיים בתוצאה חד צדדית 5:1 לטבעון, והיווה רק סימן לבאות. ברבע  השני המשיכה טבעון לתקוף בהרכב כזה או אחר, ותוצאת המחצית היא 10:3 

 

הרבע השלישי כבר היה משפיל ממש לקבוצה משמיר, כל התקפה כמעט הסתיימה בשער, רוני קרפל נכנס לשער ונסך בטחון בהגנה ומחץ בהתקפה, והפער גדל ל – 16:4, כשברבע האחרון האורחים כבר ממש לא היו במשחק וגם לא רצו כל כך להיות במים, והפער הלך וגדל עד לתוצאת הסיום – 25:5 לטבעון. 

 

אין ספק שהטבעונים מוכיחים שיש שכר לאימונים ויש תמורה לעבודה הרבה שהם משקיעים באמונים, רק חבל שאין להם בבית הצפוני יריבים נאותים, ואלה מחכים להם אולי בבית השני של קבוצות המרכז. 

 

הבקיעו לטבעון : בר יוסיפוביץ – 7 שערים, מור בקיש , אלון גלילי ויובל אגמון – 3 כ"א, תמיר טל, איתמר יגר  ודביר כהן – 2 כ"א, עומרי מורן, עומרי דרורי, דור קוטר – 1 כ"א 

 

שפט : צור לביא 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד