מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
20:47   27/11/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום

יש כדורשת בטבעון

6/11/2011
יש כדורשת בטבעון (הגדל)

בספטמבר האחרון נפתח על ידי מחלקת ספורט ורשת המתנ"סים, חוג חדש המיועד לנשים 30+ שרוצות לשחק בכדור ורשת. לאחר מספר מפגשים מתחילת פעילותו של חוג, פשטה השמועה ברחבי טבעון ועקב הגידול במספר המשתתפות בו,  צמחה הפעילות בו, לדו-שבועית. משחק הכדורשת הוא משחק ספורטיבי קבוצתי, המשלב חוכמת משחק, עבודת צוות, אדרנלין ופעילות גופנית, ללא צורך בידע מוקדם. רוח הצוות הנוצרת במשחק מביאה לגיבוש קבוצתי וקשר אישי בין השחקניות. האימונים בחוג מתארכים לכשעתיים שלמות בכיף ובהנאה קבוצתית עצומה.

 

המאמנת הקבוצה, דורית אייזיק, מספרת שנשים רבות מציינות בחיוך גדול עד כמה הפעילות מעוררת בהן נשכחות ומחזירה להן את להט הנעורים ואת תחושת ההתלהבות מהמשחק הספורטיבי, תחושה שדעכה עם השנים. 

 

לאחרונה נפגשו נשות הכדורשת של טבעון עם נציגות "ליגת הכדורשת נשים הישראלית" ובראשן מיכל סיון, שהגיעו מכפר-סבא על מנת לספר, להדגים ולעודד את המשתתפות החדשות מטבעון. הליגה מתחילה בחודש הבא את שנתה השישית וכבר מונה כ-2000 שחקניות הפזורות בעשרות קבוצות בכל הארץ מצפונה ועד דרומה. המפגש היה מהנה ומלמד ואף כלל משחק מול "המקצועניות" שהשאיר אחריו התלהבות ונחישות להמשך הדרך בחוג וחשיבה גם על עתיד תחרותי בליגה. 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד