מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
22:49   22/2/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

על צלילים ואנשים - היצירות הגדולות של מקס ברוך

08:40

שעת גלריה – "צלחות מתחפשות"

17:00

סרט: מודי MAUDIE - - טרום בכורה

18:00

חיטוב המוח

19:30

סרט: העדות | THE TESTAMENT

20:30

בבית ובחוץ נוער טבעון מנצח

3/11/2011
בבית ובחוץ נוער טבעון מנצח (הגדל)

קבוצת גיל 18 מביסה בקלות את הקבוצה מגבעת חיים/עמק חפר 4:19

 

למרות כל הנסיונות של האגודה להמנע מקיום שני המשחקים ביום אחד, שכן בכך נמנע מהשחקנים המשחקים בשתי הקבוצות לעשות זאת. נאלצו הקבוצות להתפצל. האמונה של המאמנים בשחקנים ובקבוצות הוכיחה את עצמה והשתי הקבוצות ניצחו בבית ובחוץ.

 

קבוצת גיל 18 מביסה בקלות את הקבוצה מגבעת חיים/עמק חפר 4:19. קבוצת הנוער 18 חסרה את שוערה הראשון רוני קרפל, אך תומר מנדלר הוכיח שיש לו יכולות מספקות בתפקיד שהוא לא תפקידו הטבעי, ואחריו גם ברק הוכברג. שחקני טבעון פתחו את המשחק בהחטאות, ונתנו את הכבוד לאורחים להבקיע את השער הראשון, אבל כאן נגמר הסיפור. לאחר הגול הראשון ה תפתח משחק חד צדדי מאין כמותו, כשהרבע הראשון מסתיים בתווצאה 6:1 לטבעון. גם במהלך הרבע השני טבעון המשיכה להבקיע בקלות והאורחים מצליחים במאמץ רב להבקיע כל רבע שער אחד בלבד. המחצית מסתיימת בתוצאה 13:2. המחצית השנייה היתה הזדמנות לתת  דקות משחק לכל שחקני הקבוצה , כאשר רפיון של מובילים וחוסר ענין עצרו את הפרש מלגדול. תוצאת הסיום  4:19 משקפת נכונה את מהלך המשחק. נצחון בית ראשון לטבעון ואימון טוב לקראת ההמשך.

 

קבוצת הנוער 18 חסרה את שוערה הראשון רוני קרפל, אך תומר מנדלר הוכיח שיש לו יכולות מספקות בתפקיד שהוא לא תפקידו הטבעי, ואחריו גם ברק הוכברג. שחקני טבעון פתחו את המשחק בהחטאות, ונתנו את הכבוד לאורחים להבקיע את השער הראשון, אבל כאן נגמר הסיפור. לאחר הגול הראשון ה תפתח משחק חד צדדי מאין כמותו, כשהרבע הראשון מסתיים בתווצאה 6:1 לטבעון. גם במהלך הרבע השני טב עון המשיכה להבקיע בקלות והאורחים מצליחים במאמץ רב להבקיע כל רבע שער אחד בלבד. המחצית מסתיימת בתוצאה 13:2. המחצית השנייה היתה הזדמנות לתת  דקות משחק לכל שחקני הקבוצה , כאשר רפיון של מובילים וחוסר ענין עצרו את הפרש מלגדול. תוצאת הסיום 19:4 משקפת נכונה את מהלך המשחק. נצחון בית ראשון לטבעון ואימון טוב לקראת ההמשך.

 

צפו בשני גולים מתוך ה 19 של טבעון

 

הבקיעו לטבעון : רון גירשביץ – 5 שערים, בר אלפנדרי ויובל שילדן – 3 כ"א, אופיר לביא, מרק גירשביץ ומוריס טרנטול – 2 כ"א, שחר רז ואפרי זמיר – 1 כ"א.

שפט : הרצל רביבו

 

 

נערים 16 א' מנצחים בחוץ את הפועל גוש זבולון 10:16

 

בעוד הקבוצה הבוגרת ניצחה בבית, יצאה קבוצת הנערים גיל 16 למבחן כוחות ראשון בגוש זבולון, נגד הקבוצה המקומית. טבעון, בהדרכתו של ליאור קליין, מאמינה בכוחה, מתאמנת כמיטב יכולתה וכמיטב האפשרויות הניתנים לה – ורוצה לנצח. בר יוסיפוביץ, הצעיר שלאחרונה חזר מאליפות אירופה, הבקיע את שני השערים הראשונים וקבע יתרון ראשון לטבעון 2:0. המארחים קצת המומים מהפתיחה, ומבקיעים שער ראשון רק לאחר 6 דקות של התקפות, הנהדפות ע"י הגנת טבעון בראשותו של השוער רוני קרפל .  מור בקיש מבקיע ממצב של אחד יותר ומסיים את הרבע הראשון בתוצאה 3:1. הרבע השני נפתח עם שער נוסף של בר  ואחריו איתמר יגר וניר רהב ממשיכים ו מעלים את התוצאה ל – 6:1. גוש זבולון   מצמקים ל  6:2 וטבעון גומלים להם עם עוד שלושה שערים של ניר רהב, איתמר יגר ומור שמורידים את טבעון למחצית ב יתרון גדול 9:2.

 

עם תחילת המחצית ממהר בר יוסיפוביץ להבקיע ומעלה את טבעון ל  10:2. דור קוטר הצעיר מוסיף 11:2 ולאחר שער מצמק 11:3 מעלה אלון גלילי לקראת סיום הרבע ל 12:3 ובכך מאפשר למאמן לבצע שינויי הרכב כדי לאפשר לכל השחקנים לקחת חלק במשחק, שכן הנצחון כבר בטוח  בידיים של טבעון. ב רבע הרביעי מובקעים שערים מצד לצד, ותוצאת הסיום 16:10 לטבעון, לא בדיוק משקפת נכונה את יחסי הכוחות. טבעון הוכיחה פער יכולת מיריבתה ומקווה להמשיך ולהציג את היכולת הטובה שלה.

 

הבקיעו לטבעון : בר יוסיפוביץ – 5 שערים, ניר רהב – 4, מור בקיש – 3 , איתמר יגר -2 , אלון גלילי ודור קוטר – 1 כ"א.

שפט : ברוך אקוני

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד