מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
13:39   16/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

תערוכות חדשות!

גלריה לאמנות ישראלית- מזיגה 2# // טלי בלומנאו באכסדרה: בלוז צבעוני // שימי שיידר 19:00

בכדורמים – טבעון עדיפה על מכבי חיפה

2/11/2011
בכדורמים – טבעון עדיפה על מכבי חיפה (הגדל)

קבוצת 14 ב' שמאמנה הוא גד סטרוגו, נפגשה למשחק עם קבוצת מכבי חיפה. למשחק שהציג שחקנים צעירים שמאד רצו לנצח במשחק ספורטיבי להפליא. המשחק שנערך בשבת, היה הזדמנות מצוינת לצעירי טבעון להוכיח את עצמם, לאחר חופשת הקיץ, ואומנם הם הפגינו משחק קבוצתי נאה, התקפות שוטפות, מסירות מדויקות ופרגון הדדי. תוצאת הסיום – 12:2 לטבעון משקפת נאמנה את יתרון הקבוצה הביתית, שהיה אף יכול לגדול. 

 

כעבור יומיים, ביום שני ארחה קבוצת ה – 16 ב' של טבעון, שמאמנה יאיר אהרון, משחק נגד קבוצת 16 של מכבי חיפה. למרות עדיפות הגיל של שחקני חיפה, לא הרימו שחקני טבעון ידיים, ולקול צעקות העידוד של ההורים והחברים, החזירו מלחמה ספורטיבית, ושמרו על משחק צמוד ומעניין. הרבע הראשון הסתיים בתוצאה 1:1 ובמחצית הובילה חיפה בתוצאה 4:2. טבעון לחצה, השוותה ל – 4:4, עלתה ליתרון 5:4 שלא החזיק מעמד כאשר מכבי חיפה ניצלה רפיון טבעוני ועברה להוביל 10:6. הרבע השלישי הסתיים בשתי התקפות מהירות של טבעון שצמצמה ל – 10:8. 

 

הרבע האחרון החל בהגדלת היתרון החיפאי ל – 11:8. אך שחקני טבעון לא נואשו, נלחמו וצמצמו ל – 11:9 . בשתי התקפות הבאות, מהן אחת בניצול מצב של "אחד יותר ", הצליחו הטבעונים להשוות את התוצאה 11:11. 

 

שתי הדקות האחרונות למשחק לא הניבו שערים, ההתקפות של שני הצדדים נהדפו ע"י ההגנות והשוערים, ולבסוף, שניה אחת לסיום הצליח שחקן טבעון איתי קאופמן, לזרוק מצד שמאל, חזק ומדויק לפינת השער ולהבקיע ולקבוע את ניצחון הקבוצה הביתית 12:11, לקול צהלות השחקנים והאוהדים שעל שפת הבריכה. 

 

זוהי בהחלט התחלה מצוינת ומעודדת  את הקבוצות האחיות שלהם – 14 א' ו 16 א' שחייבות בקרוב להוכיח עצמן. 

 

הבקיעו לטבעון : שלו נחשון – 5 שערים, שלי שנחשון – 3 שערים, איתי קאופמן – 2, שגיא מור ומור 

                       לב – שער אחד כ"א 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד