מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
23:33   27/10/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום

הנוער מבטיח שיש עתיד לרוגבי

19/11/2012

הנוער מבטיח שיש עתיד לרוגבי 

ליאור צור, איגוד הרוגבי הישראלי

 

טורניר שביעיות אחד בקרית טבעון שכלל 22 משחקים, 3 גביעים ו-5 שחקנים מצטיינים נתן היום בצהריים את החותמת הסופית לכך שהנוער של הרוגבי חי ובועט.  

 

מחזור שני בליגת הרוגבי לנוער 

מזג אויר בהיר, ריח דוכן הנקניקיות באוויר ושולחן עם 3 גביעים שהוענקו בסיום חיכו לאורחים 

ולכ-140 שחקנים במגרש שבקריית טבעון. בשעה 10:00 נשמעה שריקת הפתיחה לטורניר השביעיות השני של ליגת הנוער ברוגבי. כנהוג בטורנירי שביעיות, מהמשחק הראשון ובמשך כ-4 שעות התקיימו משחקים ברצף וכמעט ללא הפסקות. השחקנים הצעירים הציגו רוגבי שביעיות מהיר, שוטף ופתוח 

בגילאים הצעירים (עד גיל 14) תל-אביב גברה בגמר על קבוצת "ממוטות" מנשה בתוצאה 5-30, כשבדרך עברה את הקבוצות יזרעאל/גלבוע וכפר מר'ר. בטורניר לגילאים 14-16 הצליחו ה"ממוטות" מנשה לצאת כשידם על העליונה, וקטפו את המקום הראשון. בטורניר האחרון, לגילאי 16-18 היו אלה "חזירי הבר" טבעון שזכו במקום הראשון. חניכיו של עופר המבורגר לא התקשו מול קבוצת אס"א תל-אביב בגמר וניצחו 10-25. 

בסיום הטורנירים העניקה ועדת השופטים ביחד עם אלכס טקצ'נקו, מאמן נבחרת ישראל לנוער, את תואר "השחקן המצטיין "לכל קבוצת גיל. נרי פרי אור מקבוצת  "ממוטות" מנשה ותום אטיאס מקבוצת אס"א תל-אביב קיבלו מצטיינים עד גיל 14. לגילאי 14-16 היה זה אייל בורלס מה"ממוטות" שקטף את התואר, וגל ברנע שחקנה של "חזירי הבר" טבעון לקח את התואר בקטגוריית בני 16-18. תואר "השחקן המבטיח" של הטורניר כולו הוענק לורד פוארסה, שחקנה של כפר מר'ר. 

 

בליגה הבוגרת, ניצחון שני ל"תרנגולים" מרעננה על "חזירי הבר" חיפה 19-3,  

בשעה 16:00 על המגרש בטבעון התקיים משחק השלמה של ליגת הבוגרים, בו הפסידה קבוצת  "חזירי הבר" חיפה לקבוצת "התרנגולים" מרעננה  19-3. את המשחק שפטה ביד רמה ליאת גלר, שעשתה היסטוריה כשהייתה לשופטת הראשונה בארץ ששפטה משחק 15. כן יירבו! 

 

תמונות בפייסבוק

 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד