מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
08:41   20/10/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום

מרוץ סיני ה 56 - הפקת ענק וחווית ספורט תחרותית ועממית

11/11/2012
מרוץ סיני ה 56 - הפקת ענק וחווית ספורט תחרותית ועממית (הגדל)

 

מרוץ סיני ה 56 - הפקת ענק וחווית ספורט תחרותית ועממית

 

ראש המועצה דוד אריאלי : "מרוץ סיני הוא מסורת יישובית רבת שנים ואירוע ספורט ייחודי ומיוחד. מצד אחד אנו זוכרים ומקדשים את זכרו בן הקריה, רב"ט דורון סגל ז”ל, ויחד עם זאת מחזקים ערכים של בריאות, כבוד ואהבת הארץ. אני שמח לראות בכל שנה, יותר ויותר תושבים מהקריה באים לקחת חלק פעיל במרוץ ובפעילות הספורט האיכותית שלאחריו"

מעל 1500 איש הגיעו ביום שבת שעברה, למרוץ סיני המסורתי בקריה, חגיגת ספורט יישובית, קהילתית לכל המשפחה, שהופקה ע"י מחלקת הספורט של רשת המתנ"סים בקרית טבעון.

מרוץ סיני ה-56 לזכרו של רב"ט דורון סגל ז”ל כלל מסלולים תחרותיים ועממיים. המסלול התחרותי היה באורך של 10 ק"מ , 5 ק"מ ו- 3 ק"מ ובו לקחו חלק רצים מקצוענים רבים ונציגויות מאגודות שונות בקריה כגון: קבוצת הכדורסל של מרנין טבעון, אילן טבעון וצופי קריית טבעון, מתוך רצון לחלוק כבוד לרב"ט דורון סגל ז"ל ולמשפחה- הגברת איה הגר-סגל, שהגיעה עם בני משפחה נוספים לטקס המרגש.

את חלק התחרות המקצועית חתם כאמור, טקס חלוקת פרסים ואלה הזוכים:

במסלול –של 10 ק"מ זכו חגי גלעד בן 37 והדס דובובי בת 36 - במסלול של 5 ק"מ' זכו: גלעד פוטייבסקי בן 14 וחנה בן עמי בת 23 ובמסלול של 3 ק"מ' זכו: להב דוידסון בן 12 והדר יהלומי בת 13. זקן הרצים היה חנוך שחר בן ה- 77 שהוכיח, שספורט חוצה גילאים.

במקביל, התקיים מרוץ 600 מ' אותו ניהל במקצועיות אוהד זייד, מאמן כדורגל במועדון הכדורגל של המתנ"ס ובו לקחו חלק תלמידי בתי הספר היסודיים.

הנחתה את הטקס, כבכל שנה וכמקובל, במושלמות, מנהלת מדור גנים במועצה גילה דינר, שגם הזניקה את: כל תלמידי בתי הספר, גנים, משפחות, מנהלי בתי הספר והמורים לחינוך גופני, וקבוצות מאורגנות, למרוץ העממי אותו הוביל ראש המועצה דוד אריאלי. הקבוצה הגדולה הייתה מלווה בשלטים וכרזות של בתי הספר והגנים.

בסיום, בדשא במרכז טבעון התקיים הפנינג ספורט קהילתי שכלל "קיק בוקס" בהדרכת לילך שרפשטיין ובחסות מועדון כושר אבנר, הפעלה של כדורשת לנשים על ידי מובילת הענף ברשת המתנ"סים דורית אייזק. הפעלת קפוארה על ידי ערן ארפי מוותיקי מדריכי הספורט במתנ"ס, תחנת פעילות של קבוצת הנשים של כדורסל מרנין טבעון ולסיום חיזוק וחיטוב עם נטע גם היא מאמנת במועדון הכושר של אבנר.

ראש המועצה דוד אריאלי : "מרוץ סיני הוא מסורת יישובית רבת שנים ואירוע ספורט ייחודי ומיוחד. מצד אחד אנו זוכרים ומקדשים את זכרו בן הקריה, רב"ט דורון סגל ז”ל, שנפל במבצע קדש, בקרב באבו עגילה ויחד עם זאת מחזקים ערכים של בריאות, כבוד ואהבת הארץ. אני שמח לראות בכל שנה, יותר ויותר תושבים מהקריה באים לקחת חלק פעיל במרוץ ובפעילות הספורט האיכותית שלאחריו". 
מנהלת מחלקת הספורט היישובי שרון טל ברנע: "תודה לכוחות המשטרה על אבטחת האירוע לקב"ט המועצה לכל המתנדבים, למד"א, שבט אלון, ולכל עובדי המועצה שסייעו ואפשרו חווית ספורט יישובית. תודות לרותם זר, מיטל לוגר, שלומית נחום, הדס קלדרון, עזרא מזרחי, לסלי שטיין, סער פיין, רועי כספי, אוהד זייד, אבירם גווילי, גל ברנע, דפנה יחיאלי, ניסן קול הגברה, חברת סקוני על החסות לאירוע, גבי מרוצים על המדידה, דורית אייזק, ערן ארפי, ליאן אייזק, אבנר ממועדון הכושר, מרנין טבעון, וכל מי שעזר וסייע להצלחת אירוע זה. לעיתים, נגלה שההצלחה היא משהו אחר לגמרי ממה שחשבנו. חיי כולנו קשורים זה בזה והצלחה תלויה באחיזת ידיים של עמיתים ושותפים החותרים למטרה משותפת". סכמה.

 

עוד תמונות בפיסבוק

 

 

 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד