מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
22:36   27/10/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום

לראשונה בקרית טבעון: טריאתלון קהילתי – ה"טבעותלון"

21/10/2012
לראשונה בקרית טבעון: טריאתלון קהילתי – ה"טבעותלון" (הגדל)

לראשונה בקרית טבעון: טריאתלון קהילתי – ה"טבעותלון"

 

כ - 100 משתתפים שחו, רכבו ורצו בבריכת חנה סנש ובשבילי הטבע המדהימים המקיפים את קריית טבעון. הטריאתלון מציע התנסות בשילוב הספורטיבי הנ"ל במגוון מרחקים. אירועי ספורט אלו מיוחדים בכך שהם מיועדים לחובבים ומקצוענים כאחד.

לקחו חלק והשתתפו בוגרים מקצועיים, מאמני מועדון הכדורעף קרית טבעון ניסים ויוונטה ומורן מי רום. כמו כן, השתתפו לראשונה בספורט זה תלמידים בכיתות ד-יב' כאלו שמתאמנים וכאלו שלהם זו ההתנסות הראשונה בטריאתלון. כל הכבוד ל- 5 ילדים בכיתות א-ג שעשו את המאמץ וסיימו בהצלחה.

במרוץ החיים של עבודה, גידול ילדים והפיתוי לשבת מול מסכים למיניהם, הטריאתלון המשפחתי איפשר למשפחה לקחת חלק בפעילות ספורטיבית משותפת ומיוחדת.

מנהלת מחלקת ספורט יישובית שרון טל ברנע: "לראות אב רץ לצד ביתו בת ה 6 כאשר היא רוכבת על אופנים ומלווה אותה בריצת הסיום זה מחמם את הלב. אנו מחנכים לפעילות גופנית, ללא חשש מאמץ גופני קשה ומאתגר".

האירוע הופק בשיתוף פעולה בין מחלקת ספורט ועמותת השחייה של טבעון. את האירוע סיכם טקס מרשים ברכות של ראש המועצה דודי אריאלי ו חלוקת מדליות.

את הפרסים העניק  גיא כפתורי מאמן נבחרת השחייה.

אירוע מוצלח זה לא היה מתקיים ללא שיתוף הפעולה הפורה עם איתן נפשי מנהל עמותת השחייה

ותודות לכל העוזרים והפעילים : עידן כפתורי. תלמידי חטיבת ביניים אורט גרינברג על עזרה וסיוע בשיפוט, יואב בכר מנהל מועדון רובי טבעון, צוות המתנ"ס - מיטל ערן דפנה שלומית רותם מיכאל לסלי רועי עזרא , אלי זיו הקב"ט אילן קדוש וכוחות הביטחון ולכל המשתתפיםוהצופים.
כולנו כבר מחכים לשנה הבאה. 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד