מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
22:34   27/10/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום

עושים כבוד לנבחרות הכדור-מים

5/08/2012
עושים כבוד לנבחרות הכדור-מים (הגדל)

עושים כבוד לנבחרות הכדור-מים 

ראש המועצה דוד אריאלי: "אנחנו גאים מאד בענף הכדור מים בקריה, המעניק  לספורט המקומי כבוד גדול ברמה הלאומית" 

 

ביום שלישי השבוע כיבד ראש המועצה דוד אריאלי בחדר הישיבות את נציגי נבחרות כדור המים ביישוב אשר זכו להישגים מרשימים בענף. נבחרת גיל 14 זכתה באליפות המדינה ובגביע המדינה, נבחרת קבוצת גיל 16 זכתה בגביע המדינה, וקבוצת הבוגרים וקבוצת הנשים זכו, כל אחד בנפרד, באליפות המדינה. נכחו באירוע, המנכ"ל איתן נפשי, המאמנים ליאור קליין, יאיר אהרון ושאול אורן,  ישראל לשם, ורד ליכנר, יובל לרמן, גדעון כהן, מנהלת מחלקת הספורט שרון טל ברנע,  מנכ"ל המועצה ומנהל מחלקת החינוך יאיר אודם ועוד.  

ראש המועצה דוד אריאלי בירך את הנוכחים ואמר: "אנחנו גאים מאד בענף הכדור מים בקריה המעניק  לספורט המקומי כבוד גדול ברמה הלאומית. ענף הכדור מים משלב חינוך למצוינות, שאיפה להישגים וגם הקנית ערכים בתחום של אהבת מולדת, עבודת צוות ושת"פ בין בני אדם. לא מיקרי שיחידות מובחרות בצבא, מבעוד מועד, מנסות לאתר לוחמים פוטנציאלים מקרב בוגרי הענף. אנו כמובן גאים גם על כך ונבחן כיצד ניתן לסייע בלשמר את ההצלחה הזו". למנכ"ל נפשי הוסיף ראש המועצה ברכה אישית: "תעודות ההוקרה אינן רק על הגביעים אלא הוקרה אישית על המכלול היפה המשלב בין השגיות לערכיות. תודה מכל הלב ותמשיך כך." 

נפשי הבהיר לנוכחים שענף הכדור מים הינו "הענף" של טבעון ולכן "כל פעם שאנחנו מקבלים עזרה אנחנו מחויבים להצלחה ובגדול" אמר. בנוסף ציין:  "אני שמח על ההזדמנות להודות לדודי, שהיה הראשון שבקדנציה אחת הכפיל לנו את התקציב, חלק במישרין מהמועצה וחלק בעקיפין בעזרת תרומות שהשיג. תודה על שתוף הפעולה ותודה גדולה לצוות ולנבחרות". 

בסיום האירוע הגיש ראש המועצה תעודה הוקרה לנציגי הנבחרות.  

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד