מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
23:30   27/10/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום

ערב הוקרה לספורטאים מצטיינים בשנת 2011

31/05/2012
יורם שניידר (במרכז) (הגדל)

ערב הוקרה לספורטאים מצטיינים בשנת 2011 

ועדה מיוחדת בחרה בקריטריונים. הזוכים הם: דולב ליבלינג, עילי סלע, דור אלעד, אור רם ופרס מפעל חיים יוענק ליורם שניידר תושב הקריה

 

ביום שלישי הקרוב יערך לראשונה טקס הוקרה מיוחדלספורטאים וספורטאיות, תושבי קריית טבעון, כאות הערכה על הישגיהם בתחומי הספורט השונים בשנת 2011. המועצה המקומית ומחלקת הספורט ברשת המתנ"סים ביישוב, יזמו את האירוע אשר תכליתו הכרת תודה לספורטאים על הישגים מרשימים בארץ ובעולם המעלים את קרנה של הקריה, ומתוך רצון לעודד שאיפה למצוינות בספורט. באמצע חודש מאי התכנסה הוועדה ובחרה מבין מועמדים רבים וטובים, את המצטיינים. 

הקריטריונים לבחירת הספורטאים נקבעו ע"י 6 חברי הוועדה בהם נציגת המועצה גילה דינר, נציג רשת המתנ"סים עזרא מזרחי ונציגי תושבים: רפי בריקנר, שמוליק שטייף ותומר שטיינהואר. הקריטריונים הועברו אל מנהלי האגודות והמאמנים, כל ענף רשאי היה להגיש מועמד מצטיין אחד. הספורטאים נבחנו על פי הישגים בספורט, תרומה לקהילה והישגים לימודיים. כמו כן, כל מועמד התחייב להמשיך פעילותו גם בשנת 2012. 

הזוכים הם: דולב ליבלינג – תלמיד כיתה ט' מייצג את הקריה בכדורעף, עילי סלע – תלמיד כיתה י' מייצג את הקריה בבדמינטון, דור אלעד – תלמיד כיתה י"ב מייצג את הקריה בכדורסל, אור רם – מייצג את הקריה בטניס ופרס מפעל חיים יוענק ליורם שניידר תושב טבעון, שחיין אולימפי, שחקן כדור מים מצטיין, מורה לחינוך גופני ומוביל דרך בספורט הישראלי בכלל ובטבעון בפרט.  

כאמור, הטקס יתקיים ביום שלישי הקרוב, 5 ביוני, באולם צוותא. במהלך הטקס יוקדשו מילים לזכרו של יהודה הירש ז"ל אשר הלך לעולמו בטרם עת. הירש ניהל בהתנדבות במשך שנים רבות את קבוצת השחייה, כוכבי הצפון. עוד בטקס, הרצאתה של קרן ליבוביץ שנפצעה במסגרת שירות הצבאי ושתי רגליה משותקות. ליבוביץ בעלת כוח רצון אדיר, הגיעה להישגים מרשימים ומכובדים בענף השחייה.  

ראוי לציין כי הטקס החגיגי בסיום שנת פעילות מהווה סיכום שנה פורייה לכל ענפי הספורט בקריה וזו דרך ראויה להוקיר את כל הספורטאים, המאמנים, מנהלי הקבוצות ומובילי הדרך בספורט ביישוב ובארץ. 

 

התמונות מהטקס

 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד