מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
09:26   20/10/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום

הצלחה עצומה לצעדת טבעון

17/05/2012
הצלחה עצומה לצעדת טבעון (הגדל)

הצלחה עצומה לצעדת טבעון 

שבת נעימה ואביבית הביאה מאות משתתפים לקריה. אריאלי: "האירוע המיוחד הזה הוא דוגמה מוצלחת לדברים היפים, האיכותיים והמשובחים המתקיימים ביישוב" 

 

מאות תושבים הגיעו בשבת שעברה ליהנות מפריחה, נופים מדהימים וטבע מרהיב במסגרת צעדת טבעון ע"ש בני מייסנר ז"ל, תושב הקריה, שנפל בשנת 1989 במהלך שירות מילואים.  

הצועדים הרבים התייצבו בשעת בוקר מוקדמת, מצוידים בבגדים מתאימים, כובעים ובקבוקי מים, רובם משפחות עם ילדים צעירים. כולם התכנסו במתחם חטיבת הביניים אורט גרינברג והתחלקו לפי סוג המסלול אותו בחרו לעשות- אפשרות אחת, מסלול באורך 10 ק"מ למיטיבי לכת ואפשרות שניה, מסלול מקוצר, המתאים למשפחות עם פעוטות וילדים, באורך 5 ק"מ.  

חשוב לציין כי ראש המועצה דוד אריאלי, שאף הגיע עם בני משפחתו לקחת חלק באירוע, פעל בשיתוף עם קק"ל, חמ"ת ומשפחות ענבר וויסברגר במטרה לאפשר את בנייתו של השביל הייחודי ומתוך כוונה לעודד הליכה, רכיבה ושמירה על אורח חיים בריא. 

כאמור, הצעדה השנה היא לזכרו של מייסנר שאהב מאד את הטבע, הקדיש לנושא מזמנו וממרצו וראה חשיבות עצומה בחינוך בני נוער ומבוגרים להבין, לאהוב ולשמר את הטבע. 

מחלקת הנוער של רשת המתנ"סים קריית טבעון, אשר יזמה את הצעדה, ביקשה בכך להמשיך את דרכו ולהעביר את המסר החשוב שהתחיל מייסנר. מחלקת הספורט היישובית השואפת לעודד כמה שיותר תושבים צעירים ומבוגרים לעסוק בפעילות גופנית, נרתמה ליוזמה, בשיתוף פעולה ייחודי אשר מזמין  מסורת חדשה לצעדת טבעון. 

הצועדים לאורך המסלולים, הקצר והארוך,  נהנו משבילים יפים, מפריחה מלבבת וממסלול שחלקו מתחבר ל"סובב טבעון" ואשר מזמין הכרות מחודשת עם הטבע המופלא שמקיף את הקריה.  

לאורך הדרך הוצבו תחנות הפעלה ומנוחה מפנקות אותן הפעילו בני נוער מתנועות הנוער השונות ביישוב, אגף הנוער ואילן טבעון. 

לאורך כל המסלול הוצבו מאבטחים, אנשי משטרה ופקחי המועצה אשר סייעו רבות בהכוונת התנועה ועמלו רבות על מנת להבטיח שהאירוע הצבעוני, השמח והאביבי יסתיים בצורה בטוחה. 

בסיום הצעדה, כאשר כל הקבוצות הגיעו לנקודת הגמר, נערך טקס קצר ומכובד לזכרו של בני מייסנר. בכך ננעלו כל הפעילויות הקשורות לשבוע הספורט בקריה, אשר כזכור החלו בשבוע שעבר עם רכיבת אופניים בשביל "סובב טבעון" לזכרו של בני ענבר מקים "שלהבת". 

אריאלי: "האירוע המיוחד הזה הוא דוגמה מוצלחת לדברים היפים, האיכותיים והמשובחים המתקיימים ביישוב. אני שמח כל פעם מחדש על העבודה שנעשתה בכדי לפתח את השביל היפה הזה, שביל אשר גורם הנאה ושמחה להרבה מאד תושבים ביישוב. שילוב של טבע וספורט הוא תמיד הצלחה בעיניי". 

 

 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד