מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
23:55   28/11/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום

הגביע הוא שלנו

קבוצת הנוער של טבעון בכדורמים לגילאי 14– מחזיקת גביע המדינה לעונת 2012. ניצחה במשחק גמר הגביע את אס"א ת"א בתוצאה 7:17.


22/04/2012
הגביע הוא שלנו (הגדל)

לפני כשלוש שנים התחיבה הנהלת מועדון הכדורמים של טבעון להשקיע ולהתמקד בקבוצות הנוער. בשבת פרעה קבוצת הנוער את השטר הראשון וזכתה בגביע המדינה לעונת 2012 , תוך שהיא מביסה את יריבתה, אס"א ת"א ללא תנאי בהפרש מרשים ביותר.

 

טבעון הוכיחה עד כמה היא יודעת לבנות נוער איכותי ולהביאו לרמה גבוהה משמעותית מזו של יריביו, ללא קשר לתנאים הפיסיים בהם היא פועלת ומתאמנת. זה כשרונה. זה המיוחד שבה.

 

תחילתו של המשחק בתקלה מחויכת כאשר מנהל המועדון, איתן נפשי, נאלץ להחליף את מכנסיו עם המאמן ליאור קליין שנדרש להתייצב למשחק במכנסיים ארוכים, בעוד הוא לבש קצרים. נפשי שנחלץ לעזרתו בזריזות, עלה למזכירות המשחק לבוש במכנסיים קצרים – עם חיוך רחב, אפשר לשחק עם או בלי מכנסיים....

 

מהלך המשחק

 

הקבוצה של טבעון ממהרת לפתוח חזק ומהיר, נחושה לקבוע עובדות ראשונות. תוך שתי דקות, מפתיע גיא שטראוס הצעיר ומסיים התקפות מתפרצות בשערים, וקובע יתרון 2:0

שגיא מור ודור קוטר הוסיפו גם הם שערים וקבעו יתרון 4:0 ואז שער מצמק 4:1 . זו היתה גם תוצאת הרבע הראשון, וחדי העין יכלו כבר להבין ולהיווכח שטבעון הרבה יותר טובה ונחושה.

 

תוך 10 שניות מתחילת הרבע השני מעלה דור קוטר ל – 5:1 ולאחר עבירת עונשין שנפסקת לרעתה מובילה הקבוצה של טבעון 5:2. דביר כהן ממהר להעלות את היתרון ל – 6:2 בזריקה חזקה ומדויקת, ולאחר נדנדת עבירות לשני הצדדים מעלה דביר כהן שוב את היתרון ל – 7:2.  עומרי דרורי מנצל מצב של אחד יותר להבקעה מקרוב, 8:2 ולאחר עבירה של עודף רצון מצד שחקן הגנה, שער מצמק 8:3 ודור קוטר ממהר להעלות ל – 9:3 ולסיים בכך את המחצית.

 

היתרון משכנע ביותר, התוצאה מבטאת זאת, והמשחק למעשה כבר הוכרע.

 

שגיא מור ודור קוטר ממשיכים להבקיע לזכות הקבוצה של טבעון -  11:3. ליאור קליין, המאמן מריח את הזכיה באויר, משנה הרכבים כדי לשתף את כל שחקני הקבוצה במשחק הזכייה, וזה מאפשר לאס"א לצמצם ל – 11:5. עומרי דרורי מרגיע בשער נוסף 12:5, שער מיותר של ת"א מהדיפה לא מוצלחת ליד השער והיתרון מצטמצם ל 12:6. דביר כהן ואיתי קאופמן מסיימים את הרבע השליי בשני שערים קלים – 14:6.

 

ברבע האחרון טבעון משתעשעת, התקפות קלות, מסירות מפרגנות להבקעה מאחד לשני, ודביר כהן מעלה ל – 15:6, וחותם את המשחק טמיר פריד הצעיר בשני שערים "חצופים" המיוחדים לסגנונו. תוצאת הסיום 17:7 מבטאת נכונה את יתרונה של טבעון בבריכה.

 

בהתאם למנהג קופצים הילדים למים עם מאמנם המסור, ליאור קליין, שמחים בהצלחתם הראשונה השנה, שנה בה טרם הפסידו משחק. הגביע מוענק לקבוצה בטקס חגיגי, מדליות ושוב קפיצה למים לשמוח ולהצטלם על פי מיטב המסורת עם הגביע הטובל במימי הבריכה. על הטריבונות בוינגייט ישבו עשרות הורים גאים ומתרגשים, עשרות רבות של אוהדים צעירים, ספורטאי האגודה, חברים ואוהדים שבאו לעודד.

 

כמובן שכמעט כל חברי הנהלת המועדון המצליח של קרית טבעון היתה בבריכה, וגם שרון טל, רכזת הספורט היישובית שבאה להתרשם ולעודד.

 

הבקיעו לטבעון במשחק הזכייה בגביע: דור קוטר ודביר כהן – 4 שערים כ"א, עומרי דרורי, טמיר פריד, שגיא מור וגיא שטראוס – 2 כ"א, איתי קאופמן – שער אחד.

 

שפטו : מתן שוורץ וגדי שוורץ.

 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד