מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
20:51   13/12/2017
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

קורס טכנולוגיה - יסודות הקרמיקה

00:00

ימי המוזיקה 2017

00:00

תערוכות - גלריית הקומה העליונה / אוצרת: שחר מרנין דיסטלפלד

חתום בצבע // אמנון גרדי צורה- דימוי- משמעות // יוסי זלצמן 10:30

שבוע חנוכה בגפן

17:30

פירנצה וסיפורה של משפחת מדיצ'י

מרצה: ד"ר אפי זיו.10:30

ליגה משלהן

הכדורשת נשים תופס גם בקרית טבעון, קוראים להן "מעופפות טבעון".
1/02/2012
ליגה משלהן (הגדל)

בתחילת שנת הפעילות במתנ"ס הגתה שרון טל-ברנע מנהלת מחלקת הספורט את הרעיון והציעה לדורית אייזיק (מאמנת ומורה לחינוך גופני בחטה"ב אורט גרינברג) לקחת על עצמה להקים קבוצת נשים כדורשת. מאז כבר הכל היסטוריה, אין מדובר רק בפעילות גופנית ממריצה פעמיים בשבוע, אלא גם באווירה קבוצתית מיוחדת המשלבת את חדוות המשחק והתחרותיות ויוצרת הנאה וכיף שגורמת לבנות לצפות כבר לאימון הבא.

 

מספר מפגשי ידידות שנערכו מול קבוצות כדורשת מישובים שכנים, יצרו אתגר והוסיפו התלהבות רבה בקרב השחקניות. וכך לאט ובנחישות תוך כדי גיבוש קבוצתי ושיפור רמת המשחק, החלו השחקניות מטבעון לבקש לממש את כישוריהן ברמה תחרותית ורצינית ולייצג את טבעון בליגת הכדורשת של מחוז צפון. בכך הצטרפה טבעון לקבוצות רבות מאוד שקמו בחמש השנים האחרונות בכל רחבי הארץ ומספרן הולך וגדל. ב- 13/2, תפגושנה בנות הקבוצה התחרותית של טבעון את קבוצת הנשים מחדרה וקבוצה מישוב קציר.

 

דורית אייזיק מאמנת הקבוצה ושחקנית בקבוצה התחרותית מזמינה וקוראת לנשים גילאי 28 ומעלה מטבעון והסביבה, שמתחברות למשחקי הכדור, להגיע ולנסות "להיתפס ברשת". בשנה הקרובה צפוי החוג להתרחב ולשמור על פעילותו הן כחוג חובבני פעם בשבוע והן כקבוצה תחרותית אחת או יותר שתתאמן פעמיים בשבוע.

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד