מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
15:43   28/11/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום

סופ"ש של גאווה לספורט המקומי.

קבוצות הרוגבי של טבעון יצאו לראשונה לטורניר רוגבי ארצי, וחזרו בגאווה. בכדור-מים ניצחה קבוצת גיל 14, את השכנה מיקנעם.
22/01/2012
סופ"ש של גאווה לספורט המקומי. (הגדל)

הדשא הירוק והרך, השמים כחולים והמגרש המצוין של קיבוץ יזרעאל, בעל ההיסטוריה והאווירה החמה, רק חיכה למועדוני רוגבי מרחבי הארץ שיגיעו לעמק יזרעאל ביום שבת בבוקר. הקבוצות השונות, החל מאשקלון בדרום ועד כפר ורדים בצפון הגיעו חדורי מוטיבציה ורוח קרב לשחק רוגבי ולייצג את קבוצותיהם.

 

לראשונה בטורניר רשמי גדול, יצגו שלושת קבוצות הגיל של מועדון "חזירי הבר" את קרית טבעון. השחקנים, להם זו הופעה ראשונה בטורניר ארצי, שיחקו עם הרבה מוטיבציה, ספורטיביות ובהתאם "לרוח הרוגבי", והביאו גאווה ונחת למאמן, להורים ולצופים הרבים שהגיעו לצפות במשחקים.

 

חוסר הניסיון של השחקנים אומנם ניכר במהלך המשחקים, אך הם התגברו על כך ברוח לחימה ספורטיבית ולא נתנו לקבוצות המתחרות לפתח את משחקן הרגיל על ידי ביצוע מהלכי הגנה חכמים. התוצאות בטורניר נותנות למועדון המתפתח רוח גבית חזקה ותחושה טובה לשחקנים שייצגו בכבוד את טבעון ואת המועדון.

 

תוצאות לסיכום :

עד 16 – מקום ראשון בטורניר

ניצחונות על "ממוטות" מנשה, אס"א ת"א, וקיבוץ יזרעאל.

 

עד 18 – מקום רביעי/חמישי

ניצחון על "ממוטות" מנשה, הפסדים לקיבוץ יזרעאל, עמק הירדן, ות"א

 

עד 14 – הפסד ל"ממוטות" מנשה

 

 

מצטייני השבת : אחיק רשב"א לוי, גל ברנע, נור שטמפלר

גלריית תמונות מהטורניר

 

כדור-מים: ניצחון לקבוצת גיל 14 – והפעם נגד השכנה הצעירה מיקנעם

הפועל קרית טבעון – הפועל יקנעם 5:12

 

שבת קרה ולא גשומה , מפגישה את קבוצות גיל 14 השכנות מיקנעם ומקרית טבעון, למשחק ליגה, בו יחסי הכוחות הם לחלוטין ברורים ולא שקולים. טבעון, מולכת הטבלה עם 100% ניצחונות בינתיים, ואילו יקנעם היא קבוצה צעירה הנאלצת לכלול בהרכבה גם בנות, שכן אחרת אין הרכב.

 

דור קוטר מבקיע מיד בדקה הראשונה ומעלה את הקבוצה מטבעון ל - 1:0. כעבור דקה מבקיע גם גיא שטראוס וקובע 2:0. שער מצמצם של שחקנית יקנעם, גורר בעקבותיו שני שערים של דור קוטר והקבוצה מטבעון עולה ליתרון - 4:1. יקנעם מבקיעה 2 שערים ומצמצמת ל- 4:3, דביר כהן מבקיע שוב - 5:3 לטבעון.

 

בפתיחת הרבע השלישי, עומרי דרורי הנמרץ, מבקיע שני שערים ומעלה ל – 7:3, דור קוטר מעלה את טבעון ליתרון של – 9:3. שער מצמק של יקנעם ומיד לאחר שגיא מור יוצא להתקפה מתפרצת ומבקיע ממצב של אחד יותר שקובע השופט - 10:4 לטבעון. הרחקת שחקן טבעוני נוספת מנוצלת לשער נוסף של יקנעם שמצמקת ל- 10:5. לקראת סיום הקבוצה מטבעון שולחת את שגיא מור ואת עומרי דרורי לשתי התקפות מתפרצות רצופות, השניים מבקיעים עוד 2 שערים וקובעים את תוצאת המשחק 12:5 לטבעון.

 

משחק לא טוב של טבעון, שקול ביחס ליחסי הכוחות האמתיים, אך זה לקח טוב שיילמד.

 

בסיום המשחק מזמינים הורי השחקנים מטבעון את שחקני שתי הקבוצות להתחמם ממגוון מרקים חמים, והקבוצות נפרדות באווירה ידידותית, כראוי לשכנות ספורטיביות.

הבקיעו לטבעון : דור קוטר – 4 שערים, עומרי דרורי - 3, שגיא מור – 2,שחר אלקיים, תמיר פריד, דביר כהן - שער אחד כ"א

 

שפט : מתן שוורץ

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד