מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
04:24   30/11/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום

השבוע בכדור-מים : ניצחון והפסדים

שבוע של ניצחונות והפסדים לקבוצות הכדומים של טבעון.
18/01/2012
השבוע בכדור-מים : ניצחון והפסדים (הגדל)

 עוד ניצחון מרשים לקבוצת גיל 16

הפועל ק.טבעון – מכבי חיפה 6:27

 

 

ביום שני אירחה קבוצת גיל 16, הניצבת בברור בראש טבלת הבית הצפוני, את הקבוצה הצעירה והנאיבית של מכבי חיפה, למשחק שהוא אפילו לא מהווה אימון רציני. שחקני טבעון תקפו מתחילת המשחק, כאשר מאמנה ליאור קליין מאפשר לכל שחקני הקבוצה לקחת חלק במשחק, ללא הבדל יכולת. טבעון תוקפת, חוטפת ומבקיעה , ומנצלת את יתרונה הברור כדי לקבוע כבר בסוף הרבע הראשון תוצאה של 7:1 לזכותה.

 

 תוצאה זו גדלה ככל שנמשך המשחק, ועם כל המאמצים לא לדרוס את היריבה, תוצאת הסיום 27:6 לטבעון, רק מרמזת על יחסי הכוחות האמתיים.

 

הבקיעו לטבעון : מור בקיש – 6 שערים, ניר רהב – 5, יובל אגמון – 4, בר יוסיפוביץ, אלון גלילי, דור קוטר ואיתמר יגר – 2 כ"א, תמיר טל, איתמר בן מאיר, עומרי מורן, דביר כהן – שער אחד כ"א.

 

שפט : צור לביא.

 הפסד מרגיז ומיותר לטבעון נגד אס"א ת"א

אס"א ת"א – הפועל ק. טבעון 13:14

 

יום שישי אחה"צ, ובריכת השחייה של "חנה סנש" מתמלאת בקהל, אוהדים ומשפחות בכדי לצפות במשחק המרתק שמפגיש את שתי המובילות בכדור-מים השנה – ת"א ואס"א ת"א, מוליכת הטבלה.

 

הקבוצה מטבעון מגיעה עם הרכב מלא, (כולל הזר החדש - מישקוביץ, הסרבי, המוכיח עצמו כמשמעותי מאד), למעט בר רהב החולה ואלעד דבי שמעדיף לא לשחק.

 

המשחק נפתח בהתקפות משני הצדדים, ולאחר כדקה מצליח גד סטרוגו להבקיע את שערו הראשון 1:0לאחר מצב של אחד יותר. אס"א ת"א משיבה בשער מהיר משלה, 1:1, ומישקוביץ מבקיע שער ראשון מעמדת הסנטר ומעלה ל – 2:1, ודקה לאחר מכן מבקיע שוב מהסנטר ומעלה ל – 3:1.טעות של שחקן טבעון שמחזיר כדור היישר לידיו של שחקן ת"א, עולה לטבעון בשער מצמק 3:2, ומסמלת יותר מכל את המתרחש – טבעון מובילה ועדיפה, אך מעבירה את היתרון לידי ת"א במו ידיה, וכך טבעון סופגת שער מיותר במצב של שחקן פחות, והרבע מסתיים בשיווין 3:3. הרבע השני נפתח בשער יתרון לת"א, 4:3 וגידי רום ממהר להשוות בזריקה יפה מהפינה מאחור. יוליאן ראדוי המשמש כשחקן – מאמן מעלה ליתרון 5:4 לטבעון ומשווה ל – 6:6 לאחר שני שערים לת"א.

 

המחצית מסתיימת גם היא בשיווין 6:6

 

ת"א פותחת את הרבע השלישי בשני שערים מיותרים וקלים ומנצלת את החולשה הברורה בשער טבעון לזריקות מכל מצב, ועולה ליתרון 8:6. שחקני טבעון לא נשברים ולא מרימים ידיים. גד סטרוגו מבקיע מהצד ומצמצם ל – 8:7, ולאחר שער נוסף לת"א, ממהר הסרבי להבקיע שני שערים ולהשוות את התוצאה בסוף הרבע השלישי 9:9.

 

משחק מעניין ושקול, שטבעון הייתה אמורה להוביל בו במספר שערים, אך סובלת מיום נוראי של השוער. שער יתרון לת"א, נענה בשער משווה של צחי נחמן מהמרכז, בזריקה חזקה, ת"א מבקיעה שני שערים קלים, וגד סטרוגו מצמצמם 12:11. שוב ת"א עולה ל – 13:11 ובן זלץ בזריקת בורג מצמצם ל – 13:12. חצי דקה לסיום עולה ת"א ל – 14:12, גד סטרוגו מספיק עדיין לצמצם ל – 14:13, דני זהבי מבצע את עבירתו השלישית במשחק ובכך מסיים אותו מבלי שהצליח להבקיע ולו אף שער אחד, והמשחק מסתיים בתוצאה הזו.

 

סה"כ נהנינו ממשחק מעניין ושקול, שהתנהל באווירה ספורטיבית והוגנת.

 

הקבוצה מטבעון צריכה ללמוד לשחק עם מאמן שחקן, לשפר את יכולותיה בהגנה (במיוחד בשער), לנצל נכון יותר את שחקניה הזרים בעלי היכולת הטובה (מישקוביץ מסתמן כאחד הסנטרים הטובים שהסתובבו בארץ בשנים האחרונות) ולהתבסס על שחקניה הצעירים, שדרת האמצע, שחייבים לבנות תלכיד מנצח יחד עם השחקנים הזרים.

 

מן הסתם זה ייקח זמן, ולקבוצה יש את כל הזמן עד לסיום העונה, לעשות זאת אם ברצונה להגן על התארים בהם זכתה בשנה שעברה. השחקנים מודעים לזאת, והעונה עוד ארוכה.

 

הבקיעו לטבעון : גד סטרוגו וסרדאן מישקוביץ – 4 שערים, יוליאן ראדוי – 2, גידי רום, צחי נחמן ובן זלץ – שער אחד כ"א

 

שפטו : גדי ומתן שוורץ.

 

הפסד לקבוצת הנוער גיל 18 במשחקה נגד הקבוצה משמיר

הפועל שמיר – הפועל ק.טבעון 13:19

 

בשבת אחה"צ, קבוצת הנוער יוצאת למשחק בקיבוץ אשדות יעקב נגד היריבה משמיר, שהיא קבוצה מאוחדת לשמיר ולקיבוץ אפיקים, ונחשבת לאחת הקבוצות החזקות בגיל זה.

 

הקבוצה מטבעון, המאומנת ע"י יוליאן ראדוי, שחקן החיזוק הרומני, חסרה את שוערה החולה, אך מאמינה ביכולתה להשיג תוצאה טובה. שער של שחר רז פותח את המשחק ביתרון לטבעון, ושער של אילון בר מעלה אח"כ ל – 2:1 , אך זה לא מספיק, המארחים נוטלים את ההובלה ומובילים בסוף הרבע בתוצאה 7:4. אילון בר מרבה להבקיע וחבריו משתדלים גם הם לסייע לו, אך המארחים טובים יותר, תוקפים ומדייקים, ומנצלים את חסרון השוער הקובע.

 

המשחק התאפיין בריבוי אירועים ושערים, אך תוצאת הסיום 19:13 לשמיר, לא השאירה מקום לספקות בקשר לאיכויות הקבוצות.

 

הבקיעו לטבעון : אילון בר – 5 שערים, יובל שילדן – 4, שחר רז ומרק גירשביץ – 2 כ"א.

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד