מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
08:35   19/8/2017
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : טופסי טרוי - עולם הפוך

00:00

הסרט- טהורה לעד / בימוי: מאיה זינשטיין

זוכה פרס הבימוי והעריכה בפסטיבל ירושלים11:30

סרט: המטפלת The Carer

19:00

הסרט- טהורה לעד / בימוי: מאיה זינשטיין

זוכה פרס הבימוי והעריכה בפסטיבל ירושלים20:30

סרט: הצד האחר של התקווה The Other Side of Hope

21:00

נפרדים מחברי משלחת האמנים

26/03/2015
נפרדים מחברי משלחת האמנים (הגדל)

נפרדים מחברי המשלחת של אמנים משתי ערים תאומות

ראש מועצת קרית טבעון דוד אריאלי וחברי הוועדה לקשרי חוץ במועצה, נפרדו ביום ראשון מנציגי שתי משלחות שהגיעו ליישוב מהערים התאומות של קרית טבעון: בראונשוויג – גרמניה  ומקומפיין – צרפת,     

לרגל אירועי שבת אמנים שנערכו בסוף השבוע האחרון.
מצרפת הגיעו: הציירת דניאל לנגד, חבר מועצת העיר וחבר הנהלת העמותה בצרפת "קומפיין – קרית טבעון" דיו אטיין, מזכירת העמותה מרטין ברוס ובני הזוג של השניים. מבראונשוויג – גרמניה הגיעה בגפה האמנית כריסטין פון- ברבלק.
כריסטין פון- ברבלק  הציגה במתנ"ס דגניות מעבודותיה בתחום הציור, הצילום, קולאז' ואמנות פלסטיק, וגם דניאל לנגד הציגה עבודותיה - ציורי נוף, במתנ"ס בדגניות. במהלך הביקור בארץ המשלחות זכו לאירוח בבתי תושבים ונהנו מטיול באזור הגליל המערבי,  שארגנו למענם חברי הוועדה לקשרי חוץ במועצה המקומית קרית טבעון. 

ראש המועצה דוד אריאלי: "ביקרתי בתערוכות של שתי האמניות והתרשמתי מאד מהעבודות, מהכישרון ומהמקצועיות של כל אחת מהיוצרות. שבת אמנים זו מסורת שחשוב וראוי לשמר עוד שנים רבות והמפגש במסגרת אירועי שבת אמנים הוא מאד ייחודי. הקשר שיש לקרית טבעון עם הערים התאומות הוא חשוב מאד לנו בקרית טבעון ולמדינת ישראל במיוחד מכיוון שמערכות היחסים הנוצרות בין התושבים בשני היישובים עושה רק טוב להסברה הישראלית וליחסים הדיפלומטיים בין שתי המדינות. חשוב לנו לשמור על הקשרים הללו על מנת לחזק את המסר כי במדינת ישראל יש אנשים שוחרי שלום".

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד