מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
14:33   23/8/2017
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : טופסי טרוי - עולם הפוך

00:00

הסודות של הפיאצות והמזרקות ברומא

הרצאה, קפה וכיבוד, וסרט באורך מלא10:00

הרצאה בנושא שואת יהודי רומניה

19:30

אורחים צעירים מבראונשוויג

נפתחה עונת הביקורים המשלחות מהערים התאומות של טבעון. ראש המועצה דוד אריאלי קיבל את משלחת הנוער בראונשוויג.
23/03/2012
אורחים צעירים מבראונשוויג (הגדל)

ביקור בן שלושה ימים של וֵרְנֵר גְרֶבֶקֶה, גזבר DIG (האגודה לידידות גרמניה ישראל בבראונשוויג) ורעייתו הינם הסנונית הראשונה של ביקורי אורחים מחו"ל. חברי הוועדה לקשרי חו"ל ארחו את הזוג ויצאו עמם לסיור באתר מגידו ולישוב הסמוך בסמ"ת טבעון תוך מתן הסבר על החיים בשכנות, פירוט שזכה לקשב רב.

 

כמו כן, במסגרת התוכנית המדינית לחילופי נוער - גרמניה ישראל, הגיעה לאחרונה משלחת בת 10 תלמידי תיכון מבראונשוויג לביקור גומלין, כשהם מלווים בשניים ממוריהם. ראש המועצה דוד אריאלי, סגנו דוד גבאי, מנהלת אגף הנוער במתנ"ס לימור גרימן ונציגי הוועדה לקשרי חו"ל קיבלו את פני הבאים.

 

אריאלי: "אני מאד מאמין בתכנית ובקשרים המשמעותיים המתקיימים בעטיים. במיוחד אני רואה חשיבות רבה למפגשים עם נוער ומבוגרים מגרמניה שלא קל היה להגיע ליחסי ידידות עקב משקעי העבר". מרים ראוך יו"ר הועדה לקשרי חו"ל הדגישה שתכניות מסוג זה הינם הזדמנות בלתי אמצעית להכרות מעמיקה והם מחזקות את ההבנה וההדברות. מיכאל וולף אחד המורים המלווים הודה למארחים על האירוח ועל התוכנית העשירה שהוכנה ע"י לימור גרימן ועמיקם נרקיס חבר הועדה לקשרי חו"ל,  מדריך ומורה דרך מוסמך, שהתנדב ללוות את הקבוצה במהלך  שהותה בארץ.

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד