מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
03:09   16/11/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

RBG- רות ביידר גינסבורג

11:00

6. ועדות המועצה

מליאת המועצה היא הזירה הפומבית להתגוששות פוליטית, להשמעת הצהרות ולהתמודדות על תשומת הלב המיידית של הציבור והתקשורת. כאשר יש לבחון את העניינים לגופם, לברור בין האלטרנטיבות, להגדיר את נקודות המוצא והמחלוקת, לנסות לשכנע זה את זה ולמצוא, לאחר ככלות הכל, את הפתרונות המעשיים ההולמים את הצרכים האמיתיים, כי אז אין טוב מאשר הוועדות.

הוועדה היא המסגרת שבה ממקדת המועצה את עבודתה. זהו למעשה הפורום הציבורי - מקצועי של הרשות המקומית. הזירה שבה נפגשים נבחרי הציבור יחד עם חברי ההנהלה והדרגים המקצועיים הבכירים ברשות ושומעים את המומחים והיועצים השונים, וכולם ביחד מטכסים עצה עם נציגים הנוגעים בעניין.

יכולתה של המועצה לעבוד באמצעות ועדות היא מגורמי הצלחתה, אף שבדרך כלל, המועצה היא הגוף היחיד המוסמך לאשר החלטות.
 
על פי חוק, כל מועצה מחויבת למספר וועדות חובה, ובאפשרותה להקים וועדות רשות לפי צרכייה.
 
1.ועדות חובה
חובה להקים ברשות מקומית ועדת מכרזים, ועדת בטחון, ועדת מל"ח, ועדת הנחות, ועדת ערר על שומת הארנונה, ועדת קניות, ועדת תמיכות, ועדת כספים, ועדה לענייני ביקורת, ועדה לקליטת עליה, ועדה לבטיחות בדרכים.

ועדת ההנהלה מורכבת מנציגי סיעות הקואליציה כאשר אופי פעילותה מושפע מהיקפה וחוזקה של הקואליציה. המגמה היא שוועדה זו תשמש בעיקר כמסגרת לתאום, להכוונה של הפעילות הארגונית-הניהולית של הרשות המקומית.

2.ועדות רשות
ועדות הרשות בקרית טבעון הן: ועדת דת ומורשת, ועדת כספים, ועדת חינוך, ועדת קשרי חו"ל, ועדת שמות, ועדת תחבורה ובטיחות בדרכים.

ועדת קשרי חו"ל

Foreign Relations Committee - Kiryat Tivon

נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד