מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
19:00   18/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

טקס חגיגי לחנוכת האגף החדש בשקד

30/03/2015
טקס חגיגי לחנוכת האגף החדש בשקד (הגדל)

טקס חגיגי לחנוכת האגף החדש בבית ספר שקד 

מנהל בית הספר אלון ירושלמי : "בכל אקט חינוכי באשר הוא, תאמין בתהליך, שמור על דרכך ואל תיתן לקטנות להפיל את רוחך, והוא יבשיל לפרי עסיסי ומשובח" 

 

טקס חגיגי לחנוכת האגף החדש בבית ספר "שקד" נערך ביום שלישי ובמעמד ראש המועצה דוד אריאלי. באירוע המכובד השתתפו גם: חבר המועצה עמית אפרתי, מנהלי המחלקות השונות במועצה המקומית, מנהלי בתי הספר היסודיים והעל יסודיים ביישוב, מנהל בית הספר, מורים ומחנכים בחינוך האנתרופוסופי, הורים, תלמידים ואורחים. 

האגף החדש שנחנך כולל 8 כיתות אם וכיתות ספח חדשות וכן מספר רחבות לטובת התלמידים הלומדים במקום - תוספת משמעותית אשר נותנת מענה לצרכים שנוצרו עם השנים בשל גידול ניכר באוכלוסיית התלמידים.  כמו כן, הושקעה מחשבה רבה בתכנון מפלסי הרחבה בשל המבנה הטופוגרפי של האזור. התכנון  בוצע ע"י האדר' עמית נמליך, אורנה בן ציוני מ"אב אדריכלות נוף" וצוות תכנון מכל תחומי הבניה ובשיתוף מהנדס המועצה מריוס ראפ.    

במהלך הטקס אמר דוד אריאלי: "זהו רגע מאוד מרגש לראות איך התכנון היפה והייחודי של בית הספר מתגשם. מדובר באחד הפרויקט הגדולים והמשמעותיים שנעשו כאן בשנים האחרונות, מהלך אדיר שכלל אלפי שעות עבודה של הרבה מאד אנשים טובים שהיו חלק מהפרויקט. אני אסיר תודה לכל אחד ואחת מהם, על שעזרו לנו לסיימו בהצלחה.  היה לנו חשוב להרים מתקן שמכבד את המורים וכמובן את התלמידים ואני מאד גאה בתוצאות". 

מנהל בית ספק "שקד" אלון ירושלמי: "הנה אנו כאן אחרי שנתיים אינטנסיביות של בינוי ובאופן סמלי נמצאות כאן גם שתי כיתות ח' בבית הספר שהחלו את דרכן ככתות ראשונות בשכבה כפולה. הן מסיימות את מסען החינוכי בבית הספר השנה במבנה החדש. וכפי שאנחנו אוהבים להאמין, אין זה מקרה, שהיום, כשבפעם הראשונה השנה יש לנו 16 כיתות אם ושמונה שכבות כפולות. זהו שיקוף של אמת עמוקה החבויה בבסיסו של כל אקט חינוכי באשר הוא, תאמין בתהליך, שמור על דרכך ואל תיתן לקטנות להפיל את רוחך, והוא יבשיל לפרי עסיסי ומשובח. 

אני רוצה, ברגע חגיגי זה, לומר תודה לכל העוסקים במלאכה בחזית ומאחורי הקלעים ותודה לכולם, שבאתם לברך אותנו". 

על החלק האמנותי בטקס, בנגינה ובשירה, היו אחראים תלמידי בית הספר, כאשר בהמשך נערך סיור קצר, במהלכו התרשמו האורחים מהכיתות ומעבודות התלמידים שהוצגו במקום. לסיום נערכה הרמת כוסית לקראת חג הפסח.

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד