מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
17:16   19/1/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

קבלת שבת קהילתית במרכז קהילתי רמת טבעון

18:00

תערוכות במרכז ההנצחה

08:00

לפתיחת המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

קבלת שבת שכונתית

18:00

סרט: סה לה וי! C'est La Vie!

20:00

ערב זמר – לשיר בין הטיפות

שירים באווירה חורפית בהנחיית: אילנה כץ21:30

ביקור מוצלח של שר החינוך בקריה

15/05/2014
ביקור מוצלח של שר החינוך  בקריה (הגדל)

ביקור מוצלח של שר החינוך שי פירון  

 

שר החינוך שי פירון ערך ביקור בשני בתי ספר יסודיים בקרית טבעון: בבית הספר האנתרופוסופי "שקד" ובבית הספר "קרית עמל". פירון: "העדינות והחן הנסוך על הפני הילדים השרו רוח ותקוות גדולות"

 

שר החינוך מטעם מפלגת "יש עתיד" שי פירון הגיע ביום שלישי לביקור ממלכתי בשני מוסדות חינוך בקרית טבעון. בביקור לקחו חלק ראש המועצה דוד אריאלי, מנהל מחלקת החינוך במועצה יאיר אודם, מנהלת משרד החינוך מחוז צפון רחל מתוקי, המפקחת האזורית יעל סלומון, חבר המועצה עמית אפרתי, חבר המועצה עמית בלדרמן, מנהלים בבתי הספר היסודיים בקריה, מורים, תלמידים ורבים אחרים. הביקור בקרית טבעון נפתח בבית הספר היסודי האנתרופוסופי "שקד", שם זכה השר לקבלת פנים חגיגית שכללה נגינת תזמורת של כיתות ד, שירה של כיתות ז' , הרכב מוזיקלי של כיתות ז-ח ותערוכת עבודת אמנות של כול תלמידי ביה"ס. במהלך הסיור, במפגש עם התלמידים, שאל השר שאלות על תכני הלמידה והביע הערכה רבה לדברים ששמע: "העדינות והחן הנסוך על הפני הילדים השרו רוח ותקוות גדולות" אמר. בסיום נערך דיון מעניין גם עם תלמידי תיכון "שקד" .

מנהל בי"ס שקד אלון ירושלמי: "שמחתי על היוזמה של השר לבוא לביקור בבי"ס שקד, מהשיח האישי עם התלמידים ומהתרשמותו מפירות העשייה הבית ספרית."

החלק השני של הביקור נערך בבית ספר היסודי קרית עמל ובמהלכו הוצג השילוב והקשר בין "מחנך בוקר" לבין "מחנך ערב"- החיבור בין החינוך הפורמלי והבלתי פורמלי. מנהלת תחום הנוער ותכנית עיר ללא אלימות במועצה לילך דרמון: "הצגנו את מחנכי הערב, כולל המתנדבים השונים שעובדים עם הילדים אחר הצהרים, מדריכי תנועות הנוער, מדריכי החוגים ומאמני הספורט של רשת המתנ"סים וכמובן את ההורים בסיירת הורים. הסברנו את התהליך, ואיך נבנה הקשר בין המדריכים השונים לבית הספר. בסיום בחנו את האפשרות להקים מרכז הדרכה משותף לכל מדריכי הערב וכן, אם ניתן, למצוא דרך לתגמל ילדים המצליחים בחוגים".
אריאלי אמר במהלך הביקור: " מערכת החינוך בקרית טבעון הינה מודל מוצלח לשילוב בין החינוך האלטרנטיבי לחינוך הממלכתי. פלורליזם בטבעון אינו מושג בעלמא. הרשות משקיעה, מעבר להקצאה המגיעה ממשרד החינוך, כ- 40% תוספת לתקציב החינוך המצרפי בקריה ומכספי הארנונה – החינוך חשוב לנו מאד. במשרד החינוך יש צוות שעושה עבודה מופלאה, ברשות רחל מתוקי, ואנו מודים להם ולשר על הלווי האדיר הזה ועל הביקור. זהו כבוד גדול לטבעון". 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד