מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
12:28   19/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

שעת סיפור - הענק הכי גנדרן בעולם

17:00

סרט: העיתון The Post

18:00

סרט: העיתון The Post

20:30

המועצה אישרה התקציב להכפלתו של בית ספר שקד

11/04/2013
בי"ס שקד - קרית טבעון (הגדל)

המועצה אישרה התקציב להכפלתו של בית ספר שקד  

ראש המועצה דוד אריאלי: "אני גאה בפרויקט ומודה לחברי המליאה שהצביעו בעדו וראו בכך פרויקט חשוב ממעלה ראשונה". 

 

בישיבת מועצה שהתקיימה ביום חמישי שעבר, הועלה לדיון תקצוב בניית תוספת של 9 כיתות לבי"ס "שקד". במסגרת הישיבה התקבלה החלטה להגדלת התב"ר  ובכך הסתיים האיגום התקציבי בנושא.  

לאחר תכנון שנערך ע"י  האדריכל עמית נמליך בשיתוף מהנדס המועצה מריוס ראפ , תקציב הבינוי של המבנה עומד על סך של 7.8 מיליון ₪. 

התקציב הסופי בנוי  מכספים המגיעים ממשרד החינוך – סך של 4.9 מיליון ₪ ובתוספת סכום  מקופת המועצה. ההחלטה למימון היתרה, שבין תקציב משרד החינוך לתקציב הכולל התקבלה פה אחד. מימון היתרה יחולק כך: 750 אל"ש מתקציב הפיתוח החל משנת 2014, ו-2.25 מיליון ₪ ימומנו ע"י נטילת הלוואה.
כידוע, רשות מועצת קרית טבעון הוכרזה זה מכבר כרשות איתנה ובין היתר הנושא מקבל ביטוי ביכולתה של הרשות להחזיר הלוואות. לכן, אין כל מניעה לממן את הפרויקט ע"י נטילת הלוואה. 

במהלך הישיבה גזבר המועצה זאב זימל הציג טבלה בה הוא מסביר כי נטילת הלוואה לא תשפיע או תגרום לקיצוץ בשירותים אחרים ולמועצה אין כל בעיה לעמוד בהחזרי  ההלוואה  השנתית.
אריאלי: "החזרי ההלוואה השנתית של מועצת קרית טבעון עומדים על חמישה אחוזים מהתקציב הכולל, זהו יחס שהרבה רשויות היו רוצות  לעמוד בו. אני גאה בפרויקט ומודה לחברי המליאה שהצביעו בעדו וראו בכך פרויקט חשוב ממעלה ראשונה". 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד