מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
08:06   22/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

תערוכות חדשות!

גלריה לאמנות ישראלית- מזיגה 2# // טלי בלומנאו באכסדרה: בלוז צבעוני // שימי שיידר 19:00

זה לא כל נעים לראות גן שרוף

6/01/2012
זה לא כל נעים לראות גן שרוף (הגדל)

כמידי בוקר, הדליקה הסייעת את המזגן בגן , על מנת שהילדים יכנסו לגן חם ונעים, ופנתה להמשיך בהכנות לקראת קבלת הילדים. כעבור מספר דקות,הבחינה בלהבה שיצאה מהמזגן. הסייעת, שקיבלה תדרוך בתחילת השנה על התמודדות עם דלקה בגן, לא איבדה את תושייתה, ופעלה בהתאם לכל הכללים שלמדה. האש כובתה במהרה הודות לאב הבית שהגיע למקום ושכן טוב שעזר בכיבוי מיידי. חשוב לציין, שבעת השרפה לא היו ילדים בגן.

 

במקביל להליך הכיבוי הוזעקו והגיעו למקום מכבי אש, משטרה וכל ראשי המחלקות במועצה,שהחלו מיד במציאת פתרונות ומענים לכל צרכי הגן והילדים. בהתייעצות מהירה של כל הגורמים, כולל ראש המועצה ומפקחת משרד החינוך, הוחלט להשמיש את המקלט הסמוך לגן לטובת ילדי הגן. עובדי התפעול החלו מיד בניקוי המקום , וע"י הבאת ציוד וריהוט מתאים, גידור המקום והכנת מעבר בטוח, תיקני ומוגן לחצר הגן (שלא נפגעה בשרפה) הביאו לכך שהגן החלופי יפעל בהתאם לצרכים המקובלים. למקום הובא מאבטח, בהתאם להנחיות המקובלות.

 

הגורמים הביצועיים, המקצועיים והייעוציים ברשות המקומית, חברו יחדו, על מנת לקדם את הטיפול, השיקום והתמיכה בגן, בצוות ובילדים. למותר לציין את התגייסות ההורים בסבלנות, באהבה וברוחב לב מול הילדים וצוות הגן.בבדיקה שנערכה במקום התגלה כי השרפה פרצה עקב קצר במזגן, ובעקבות כך הוחלט לבדוק את כל המזגנים שהותקנו במערכות החינוך.   שמאי הגיע לגן באופן מיידי ועל פי הערכות הליך שיקום הגן ימשך כחודש ימים.

 

בסיכום האירוע, ציין ראש המועצה, שעודכן מידית על השרפה ואף הגיע למקום מאוחר יותר, את כל ראשי מחלקות המועצה ועובדי המועצה, שהתגייסו, היטו שכם ועזרו במענה מידי לכל צרכי הגן.  

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד