מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
16:11   24/2/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

סרט- השיעור האחרון / בימוי: דני ווסרמן

11:30

אנסמבל מיתר בתוכנית "בארוק עכשיו"

18:30

סרט: הלומים Beneath the Silence

19:00

סרט- השיעור האחרון / בימוי: דני ווסרמן

20:30

סרט: פלא Wonder

21:00

משחקים חדשים בגנים

תלמידי גני-הילדים של המועצה, הופתעו למצוא עת שחזרו מחופשת סוכות, מתקני חצר חדשים ומלהיבים.
26/10/2011
משחקים חדשים בגנים (הגדל)

 

המועצה השקיעה כ- 400 אלף שקלים, חלקם מתרומת מפעל-הפיס שגייס ראש המועצה,  בהחלפת כל מתקני המשחק בגנים, במתקנים חדשים ובעלי תו תקן ישראלי, תוך החלפת המצעים שמסביב למתקנים. לכל אחד מ- 14 הגנים הממלכתיים ברחבי הקריה, הותאם מתקן המתאים לאופי הגן ולגיל הילדים המשחקים בו. משחקי החצר מותאמים לקצב התפתחות הילדים בגילאים השונים ונותנים מענה לכישורים הגופניים והמוטוריים כגון זחילה, טיפוס, גלישה וכן לכישורים חברתיים. 

  

"מאוד שמחתי לשמוע שהילדים אוהבים את המתקנים החדשים והצוות החינוכי מרוצה מהחידוש והרענון של מרחבי המשחקים" אומר ראש המועצה - דוד אריאלי ומוסיף: "זה המשך מימוש התחייבותי לשים את החינוך בראש סדר העדיפויות של המועצה בראשותי. אני מודה גם למפעל הפיס על שנאות לתרום ולסייע בביצוע הפרויקט". 

 

 

 

מנכ"ל המועצה ומנהל מחלקת החינוך – יאיר אודם, מסביר: "יצאנו לביצוע הפרויקט, מייד עם היציאה לחופשת סוכות, על מנת למזער את הפגיעה במהלך הלימודים. בחלק מן הגנים – הצלחנו לסיים ובחלק אחר, עקב קשיים לוגיסטיים שונים – העבודות גלשו לתוך השבוע הראשון של החזרה מהלימודים. אנו ממשיכים לבצען בקצב מהיר, תוך שמירה מרבית על בטיחות הילדים, והן אמורות להסתיים עד סוף שבוע זה". 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד