מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
06:17   2/4/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
15/03/2020
קבלת קהל - בכל המחלקות המועצה ניתן לקבל מענה באמצעות הטלפון ו/או בדואר אלקטרוני
בהתאם להנחיות משרדי הממשלה – אין קבלת קהל פרונטלית
10/03/2020
דרושים מתנדבים עם/ללא רכבים
לחלוקת חבילות המזון לחג
19/09/2019
אוזן קשבת בשבילכם
קו חם להתייעצות טלפונית

משפרים ללא הפסקה: נערכה הדרכת עמיתים

3/04/2019
משפרים ללא הפסקה: נערכה הדרכת עמיתים (הגדל)

משפרים ללא הפסקה: נערכה הדרכת עמיתים במועצת קרית טבעון
המפגשים נועדו להעשיר את הידע וההתמחות של סייעות גני הילדים

בשאיפה לשיפור והעשרת הידע של הצוות המקצועי בגני הילדים בקרית טבעון נערכות  הדרכות מקצועית לסייעות במועצה המקומית קרית טבעון.  בשבוע שעבר נערכה סדנא שלישית מתוך 4,  והפעם על ידי צוות המחלקה לשירותים חברתיים במועצה. הפעילות הייחודית הינה בשיתוף מחלקת החינוך כאשר  היוזמה לסדרת המפגשים היא  של מנהלת משאבי אנוש אודליה אדרי ומנהלת הגנים טלי חגי וכאמור כחלק מהרצון להעשיר את הידע ולשפר את התמקצעתן  של עובדות המועצה.
יש לציין כי המפגשים הקודמים שנערכו היו בנושא פעילות גופנית, בהדרכת  מנהלת המחלקת לחינוך גילה דינר- ומפגש אחר היה בנושא: "יחסים חברתיים בין ילדים" בהנחיית  מנהל השירות הפסיכולוגי חינוכי הדר ארז.
המפגש האחרון היה בתחום החינוך ההוליסטי המתמקד בחשיבות הדגשת החוזקות בבני האדם ועידודם, בעיקר בקרב ילדים ובין הצוותים עצמם.
המפגש האחרון העתידי, יהיה בנושא מערכת היחסים בין הצוות לבין הורי הילדים בגן, הוא יהיה בהנחיית עו"סית המחלקה לשירותים חברתיים  טניה פרקש ובשיתוף מנהל השירות הפסיכולוגי חינוכי הדר ארז.
מנהלת הגנים, טלי חגי: "שלושת המפגשים היו מוצלחים ומעשירים מאוד. הסייעות שיתפו פעולה והתעניינו מאוד בנושאים. הן הגיעו בנוכחות מלאה ונתרמו מאוד מהעשרת הידע בנושאים שהועברו. תודה לכל מי שלקח חלק בעבודה המשותפת".

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד