מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
16:48   18/10/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

בגני הילדים נערכים לפתיחת שנת הלימודים תשע"ט

15/08/2018
בגני הילדים נערכים לפתיחת שנת הלימודים  תשע"ט (הגדל)

בגני הילדים בקרית טבעון נערכים לפתיחת שנת הלימודים  תשע"ט

 

בגני המועצה יש כבר את תחושת ההתחדשות וההתלהבות לקראת השנה החדשה ובימים אלו משלימה המועצה המקומית קרית טבעון את ההיערכות לקראת פתיחה בטוחה ונעימה של שנת הלימודים תשע"ט.
הגנים נצבעו וחודשו בהתאם לצרכים ולתקני הבטיחות, תוקן ושופץ הריהוט הקיים וכן נרכש ציוד חדש. כמו כן, במטרה לעמוד בדרישות תו התקן הישראלי של מתקני המשחק והריבוד בחצרות הגנים, טופלו ושופצו חלק מהמתקנים אל מול חברת האחזקה המגיעה בכל חודש לבחון את בטיחות המתקנים בחצר הגן.
ארגזי החול נבדקו ומולאו בחול חדש המותאם למשחק בחוץ  ונערכה הדברה בגנים על ידי מדביר מקצועי שעובד עם חומרים ידידותיים ברי קיימא.
גם הצוותים החינוכיים בכל הגנים עסוקים בניקיונות, סידור, ארגון, הכנת חומר לימודי וחברתי בהתאם לתכנית הלימודים של משרד החינוך.
בנוסף, צוות הגינון של המועצה יחדש וירענן בימים הקרובים את הגינות בצמחים חדשים וימשיך במהלך שנת הלימודים באחזקה השוטפת, במקביל לפעילות הילדים וצוות הגן במלאכת הגינון.
מנהלת מדור גנים ליאת רייכמן: "העבודה לא נגמרת לאורך כל השנה, אך  בקיץ אנשים מסורים וטובים עובדים במרץ בכדי שהגנים יפתחו בשני בספטמבר בצורה הבטוחה והטובה ביותר עבור ילדינו. תודה לכולם".

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד