מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
19:54   25/5/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכות במרכז ההנצחה

00:00

תערוכות חדשות

מרקמים // חנה שפרלינג עץ ה(מ)שאלות // צבי דובינסקי 10:00

תערוכה: טקסט/ורה Text/ure

11:00

יסודות בקבלה ומדיטציות ריפוי

08:30

בגני הילדים נערכים לפתיחת שנה"ל

14/08/2017
בגני הילדים נערכים לפתיחת שנה"ל (הגדל)

בגני הילדים בקרית טבעון נערכים לפתיחת שנה"ל תשע"ח

 

הגנים נצבעו וחודשו בהתאם לצרכים ולתקני הבטיחות, ארגזי החול נבדקו ומולאו בחול חדש המותאם למשחק בחוץ,  הצוות החינוכי עסוק בהכנת החומר לימודי בהתאם לתכנית הלימודים של משרד החינוך ועוד

באוויר יש כבר תחושה של התחדשות והתלהבות לקראת השנה החדשה ובימים אלו משלימה המועצה המקומית קרית טבעון את ההיערכות בגני הרשות לקראת פתיחה בטוחה ונעימה של שנת הלימודים תשע"ח.
הגנים נצבעו וחודשו בהתאם לצרכים ולתקני הבטיחות, תוקן ושופץ הריהוט הקיים וכן נרכש ציוד חדש. כמו כן, במטרה לעמוד בדרישות תו התקן הישראלי של מתקני המשחק והריבוד בחצרות הגנים, טופלו ושופצו חלק מהמתקנים אל מול חברת האחזקה המגיעה בכל חודש לבחון את בטיחות המתקנים בחצר הגן. ארגזי החול נבדקו ומולאו בחול חדש המותאם למשחק בחוץ  ונערכה הדברה בגנים על ידי מדביר מקצועי שעובד עם חומרים ידידותיים ברי קיימא.
גם הצוותים החינוכיים בכל הגנים עסוקים בניקיונות, סידור, ארגון, הכנת חומר לימודי וחברתי, בהתאם לתכנית הלימודים של משרד החינוך.
צוות הגינון של המועצה יחדש וירענן בימים הקרובים את הגינות בצמחים חדשים וימשיך במהלך שנת הלימודים באחזקה השוטפת, במקביל לפעילות הילדים וצוות הגן במלאכת הגינון.
מנהלת מדור גנים ליאת רייכמן: "העבודה לא נגמרת לאורך כל השנה, אך  בקיץ אנשים מסורים וטובים עובדים במרץ בכדי שהגנים יפתחו באחד בספטמבר בצורה הבטוחה ביותר עבור ילדינו".


 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד