מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
11:29   16/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

תערוכות חדשות!

גלריה לאמנות ישראלית- מזיגה 2# // טלי בלומנאו באכסדרה: בלוז צבעוני // שימי שיידר 19:00

נערכים לשנה"ל תשע"ז בגני הרשות

14/08/2016
נערכים לשנה"ל תשע"ז בגני הרשות (הגדל)

נערכים לפתיחת שנה"ל תשע"ז בגני הרשות
ליאת רייכמן: "אנו עובדים ועמלים בכדי לתת מענה מלא לכל הצוותים החינוכיים ועל מנת שיוכלו לעשות את עבודתם בצורה הבטוחה ביותר ולקבל את הילדים ברוגע ושלווה"


בימים אלו משלימה הרשות המקומית בקרית טבעון את ההיערכות לפתיחת גני הילדים במועצה.
הגנים נצבעו וחודשו בהתאם לצרכים, תוקן ושופץ הריהוט והמשחקים וכן נרכש ציוד עזר חינוכי ופדגוגי, כלי בית ועוד אביזרים החיוניים לכל גן להתנהלות יומיומית ולקבלת הילדים.
צוות הגינון של המועצה המטפל במוסדות החינוך יחדש וירענן את הגינות בצמחים חדשים וימשיך באחזקה השוטפת, במקביל לשיתוף הילדים וצוות הגן במלאכת הגינון.
נערכה הדברה בגנים על ידי מדביר מקצועי שעובד עם חומרים ידידותיים ברי קיימא. כמו כן, נבדקו כל מתקני החצרות והמבנים על ידי אחראי בטיחות.
הצוותים החינוכיים בכל הגנים עסוקים בניקיונות, סידור, ארגון, הכנת חומר לימודי וחברתי בהתאם לתכנית הלימודים של משרד החינוך, תכניות ההעשרה קורמות עור וגידים ובאוויר יש תחושה של התחדשות והתלהבות לקראת השנה החדשה.
מנהלת מדור גנים ליאת רייכמן: "לקראת פתיחת שנת הלימודים הבאה עלינו לטובה, אנו עובדים ועמלים בכדי לתת מענה מלא לכל הצוותים החינוכיים ועל מנת שיוכלו לעשות את עבודתם בצורה הבטוחה ביותר ולקבל את הילדים ברוגע ושלווה".

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד