מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
05:52   17/12/2017
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

קורס טכנולוגיה - יסודות הקרמיקה

00:00

ימי המוזיקה 2017

00:00

תערוכות - גלריית הקומה העליונה / אוצרת: שחר מרנין דיסטלפלד

חתום בצבע // אמנון גרדי צורה- דימוי- משמעות // יוסי זלצמן 10:30

שבוע חנוכה בגפן

17:30

קיטנות חנוכה הצהרוני המתנ"ס

07:30

נערך טקס להסמכת 3 גני מועצה כ"ירוקים"

24/01/2016
נערך טקס להסמכת 3 גני מועצה כ"ירוקים" (הגדל)

נערך טקס מכובד להסמכת שלושה גני מועצה כ"ירוקים"  

מנהלת מחלקת החינוך גילה דינר: "אנו גאים על ההסמכה של גן קורצ'ק, גן נוריות וגן אלונים, החלוצים בתחום, ואנו רק בתחילת הדרך" 

גן קורצ'ק, גן נוריות וגן אלונים – גני מועצה בקרית טבעון - הוכתרו בשבוע שעבר כגנים "ירוקים" בטקס  מכובד שנערך ברמת הנדיב. השתתפו: מנהלת מלקת חינוך גילה דינר, המפקחת ברוריה שחר והגננות טלי מרחבי מנהלת גן נוריות ,  אתי ברקוביץ  מנהלת גן קורצ'ק  וברכה מנצור ממנהלת גן אלונים.
לאחר תהליך של למידה, תכנון, הפנמה והעברת מסרים של חינוך ערכי סביבתי לילדי הגן , תוך שיתוף ההורים וגורמים נוספים בקהילה, נמצא כי שלושת הגנים בקריה עמדו במדדים הנדרשים.
את הקריטריונים הגדיר  משרד החינוך וכזכור, ההודעה על הסמכתם כגנים "ירוקים" הגיעה בכתב למחלקת החינוך ולגננות בסוף שנת הלימודים תשע"ה. הטקס הרשמי כאמור נערך בשבוע שעבר.
מנהלת מחלקת החינוך גילה דינר: "אנו גאים על ההסמכה של שלושת הגנים בקריה, החלוצים בתחום. אנו רק בתחילת הדרך, מרבית הגנים במועצה מקיימים חינוך סביבתי בחיי היומיום ובסופו של תהליך אנו מאמינים כי כולם יזכו להסמכה. כל הכבוד למנהלות הגנים, שסחפו, פעלו והובילו את התהליך כולו, בשיתוף הצוותים החינוכיים והמשפחות של ילדי הגן ותודה לכל מי שתרם להצלחה".
 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד