מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
16:16   24/2/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

סרט- השיעור האחרון / בימוי: דני ווסרמן

11:30

אנסמבל מיתר בתוכנית "בארוק עכשיו"

18:30

סרט: הלומים Beneath the Silence

19:00

סרט- השיעור האחרון / בימוי: דני ווסרמן

20:30

סרט: פלא Wonder

21:00

טקס יום עצמאות חגיגי לילדי הגנים

22/04/2015
טקס יום עצמאות חגיגי לילדי הגנים (הגדל)

מסורת: טקס יום עצמאות חגיגי לילדי הגנים  בקרית טבעון

מאות ילדי גנים, גננות, סייעות, הורים ועוד אורחים השתתפו בטקס המסורתי והשנה, בשל החשש מגשם, חגגו הילדים באולם הפיס המקורה ברחוב כצנלסון  


מאות ילדי הגנים בקרית טבעון, גננות, הורים ובני משפחה הגיעו ביום שישי שעבר לטקס הגנים המסורתי לציון יום העצמאות ה-67  למדינת ישראל. השנה, בשונה מתמיד, האירוע נערך באולם הפיס המקורה ברחוב כצנלסון וזאת בשל תחזיות השירות המטאורולוגי, שהבטיחו טפטוף.

הטקס התקיים במעמד ראש המועצה דוד אריאלי,  מנהל מחלקת החינוך יאיר אודם, מנהלת מדור גנים גילה דינר, מנהלת יחידת הנוער  לילך דרמון, מפקחות במשרד החינוך:  ברוריה שחר, אפרת אדרי, יעל רוזנפלד וורד ביטון, צוותי הגנים, גננות וסייעות בגמלאות, מתנדבי זה"ב בגן, יו"ר  האגודה למען החייל ביישוב שמואל שמחון, מפקד תחנת כיבוי האש ישראל גירון, קבוצת חיילים בני הקריה, שחלקם השתתפו בטקס לפני מספר שנים כילדי הגנים, ועוד רבים אחרים.
את האירוע ליוותה  תזמורת הנוער של רשת המתנ"סים בקרית טבעון בניצוחו של מנחם גרוז'ינסקי והוא כלל שירה וריקוד קצבי ומתוזמן של כל ילדי הגנים עם דגלי המדינה, לאחריהם הופיעו הצוותים החינוכיים בריקוד "הרוח האנושית" ומצעד דגלים של המתנדבים בגנים. ילדי הגנים, שהוכנו לטקס כחלק מתהליך הלמידה בגן, היו שותפים פעילים לאורך כול המפגש החגיגי ונראה שנהנו מכל רגע. נציגי גן יבנה וחב"ד ברכו את המדינה בשם כל הילדים. 

אריאלי : "טקס יום העצמאות של ילדי הגנים מצליח לרגש אותי באופן מאד מיוחד כבר שש שנים ברציפות. זו חוויה מעצימה מאד, אתם דור העתיד של קרית טבעון ודור העתיד של מדינת ישראל ואני גאה בכם ומברך אתכם על כך." 

אחת האימהות  אמרה בתום הטקס: "למרות שהטקס השנה שינה פניו ולא נערך על הדשא במרכז, נהניתי מאד מהשיתוף של כל הגנים, על זרמיהם השונים וכן מהתכנים, האינטימיות והשמחה של הילדים. תודה לכולם!" 

האירוע הופק  על ידי מחלקת החינוך במועצה המקומית, בשיתוף ועד הגננות ואבטחו אותו עובדי המועצה בראשות הקב"ט אלי זיו ומאבטחים נוספים. 

דינר: "תודה לעובדי התפעול הדואגים בחריצות רבה מבעוד מועד לצד הטכני של האירוע כולו, תודה לרותי אלול על עיצוב התפאורה המרכזית בכישרון רב ולילדי הגנים על הכנת הפוליגלים הייחודיים ברוח הנושא המרכזי עליו הכריז משרד החינוך – "שנת השפה העברית" וחינוך לקיימות. תודה גדולה לכל הצוותים החינוכיים, על ההתגייסות והעבודה החינוכית. היה זה אירוע ערכי, מרגש וממלא בגאווה. " 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד