מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
00:42   17/10/2017
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה אדון לימון אני צלחת

00:00

ימי הרשמה אחרונים לבית ספר למחול

00:00

"עוד סיפור אחד ודי"- סדרה דוקומנטרית מבית היוצר של ענת זלצר

20:30

מערכת הבחירות עברה בהצלחה

18/03/2015
מערכת הבחירות עברה בהצלחה (הגדל)

מערכת הבחירות בקרית טבעון עברה בהצלחה

מחלקת הביטחון והפיקוח במועצת קרית טבעון בשיתוף עם שוטרי תחנת המשטרה בזבולון, מאבטחים וסדרנים פעלו ביום הבחירות (יום שלישי) במטרה להבטיח את הביטחון, הסדר הציבורי וכן על מנת לאפשר קיום הליך בחירות דמוקרטי ותקין, תוך מוכנות ומענה למגוון תרחישים אפשריים.
קב"ט המועצה אלי זיו: "הנחיות הביטחון לאבטחת אזור הקלפי נתנו על ידי משטרת ישראל והיו באחריותם, אנו סייענו למהלך התקין על ידי סיורים בכל הקלפיות ולאורך כל היום. כל תקלה או בעיה טופלה במידי. זו היתה חגיגה אמיתית לדמוקרטיה .

בקרית טבעון הוצבו 24 קלפיות במוסדות שונים כגון: מוסדות חינוך, מועדוניות, מתנ"ס ועוד, ואלה היו מיועדות ל- 13,176 תושבי הקריה הזכאים להצביע.
ביום הבחירות ממשו את הזכאות 72% מתושבי קרית טבעון, כאשר כ- 45% מתוכם הצביעו ל"מחנה הציוני", 14% לליכוד, 13% ל"יש עתיד" 12% למר"צ, 6.5% ל"כולנו", 3.5% לבית היהודי", 1.5% ל"ישראל ביתנו", ואחוז אחד ל:"עלה ירוק", "רשימה המשותפת", "ש"ס", "יהדות התורה" ולאחרים.

יש לציין כי בחירות התקיימו גם  (ביום שני) בגני הילדים של הרשות, לא בחרו שם בבנימין נתניהו או ביצחק הרצוג, אבל התהליך הוא אותו תהליך דמוקרטי.

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד