מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
17:26   17/12/2017
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

קורס טכנולוגיה - יסודות הקרמיקה

00:00

ימי המוזיקה 2017

00:00

תערוכות - גלריית הקומה העליונה / אוצרת: שחר מרנין דיסטלפלד

חתום בצבע // אמנון גרדי צורה- דימוי- משמעות // יוסי זלצמן 10:30

שבוע חנוכה בגפן

17:30

קיטנות חנוכה הצהרוני המתנ"ס

07:30

נערך יום פתוח – חשיפה לגני הילדים

28/01/2015
נערך יום פתוח – חשיפה לגני הילדים (הגדל)

נערך יום פתוח – חשיפה לגני הילדים 

הרישום לגנים כבר החל והוא יסתיים ביום שלישי 10.2.2015 - מהרו להירשם! 

 

לקראת הרישום לגני המועצה המקומית קרית טבעון (שכבר החל), נערך בשבוע שעבר "יום פתוח" בכל הגנים ברשות. הצוותים החינוכיים התייצבו בשעות אחר הצהריים ופתחו את ביתם בחגיגיות ובהתרגשות, כיאה למנהג הכנסת אורחים. "יום חג לגנים" ו"זו התרגשות ושמחה לבקר בגנים" – היו חלק מהתגובות של ההורים שביקרו בגנים. מרחבי הגן והחצרות היו פתוחים לתצפית או לפעילות הילדים שהצטרפו להוריהם והצוות החינוכי היה פנוי לשאלות ההורים: כמה אנשי צוות בגן? על מה מתבססת תכנית הלימודים? איך מתבטא הקשר עם משרד החינוך? מהם המענים הרגשיים לילדים? איך חוגגים ימי הולדת? איך מתמודדים עם נושא התזונה והארוחות בגן? האם יש צהרון בגן? מהן תכניות ההעשרה? איך באה לידי ביטוי הלמידה הפרטנית? מה סדר היום? איך מציינים את חגי ישראל? איך מקבלים את השבת? איך מתחברים לסביבה הקרובה לגן? מה ה"אני מאמין" של הצוות? ועוד נושאים שמעסיקים הורים צעירים או כאלה שהם מנוסים יותר. 

 

לדברי מנהלת מדור גנים גילה דינר, משרד החינוך הדגיש השנה במיוחד את חשיבות "היום הפתוח" כחלק מהחשיבות לספק לילד ולמשפחתו חוויה ראשונית מקדמת, מבססת אימון ותחושת בטחון לקראת המפגש הראשון של הילד עם המסגרת הרשמית הראשונה בחייו. דינר: "בימים אלו מתחיל הרישום לגני הילדים ואנו מזמינים אתכם להמשיך לתת את אמונכם במערכת החינוך הממלכתית אותה אנו מייצגים: בגאווה ובידיעה ברורה, שזו מסגרת חינוכית מייצגת, מגוונת, איכותית, ערכית ומכילה". 

פרטים נוספים לגבי הרישום לגנים ניתן לקבל באתר המועצה או במשרדי המחלקה לחינוך – 9539208 או 9539284, או בדואר אלקטרוני gamin@kiryat-tivon.muni.il . הרישום לגנים יסתיים ביום שלישי 10 בפברואר 2015.  

  

 

בתמונה: יום פתוח בגנים 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד