מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
12:11   19/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

שעת סיפור - הענק הכי גנדרן בעולם

17:00

סרט: העיתון The Post

18:00

סרט: העיתון The Post

20:30

טקס יום העצמאות בגני הילדים

4/05/2014
טקס יום העצמאות בגני הילדים (הגדל)

טקס יום העצמאות לילדי הגנים 

מאות ילדי גני הילדים בקרית טבעון, גננות, סייעות, מתנדבות בנות השירות הלאומי, הורים, סבים וסבתות ועוד רבים אחרים השתתפו בטקס המסורתי על רחבת הדשא במרכז היישוב 

 

מאות ילדי גני הילדים בקרית טבעון, גננות, סייעות, מתנדבות בנות השירות הלאומי, הורים, סבים וסבתות ועוד בני המשפחה המורחבת, הגיעו ביום שישי (שעבר) לטקס הגנים המסורתי ברחבת הדשא במרכז היישוב. האירוע החגיגי נערך לציון יום העצמאות ה-66 למדינת ישראל ובמעמד ראש המועצה דוד אריאלי,  מנהל מחלקת החינוך במועצה יאיר אודם, צוות המחלקה לחינוך, מפקחת הקדם יסודי במשרד החינוך  ברוריה שחר,  צוותי הגנים, גננות וסייעות בגמלאות,  מתנדבי זה"ב בגן, שירות לאומי ועוד.  

את הטקס ליוו בכישרון רב תזמורת העתודה של רשת המתנ"סים בקרית טבעון בניצוחו של מנחם גרוז'ינסקי  עם הסולנית יעל לביא. כמו כן, לקחו חלק באירוע קבוצת חיילים מחייל התקשוב - גדוד "נופים", אשר מאומץ מזה שנים רבות על ידי הקריה ומתנדבי "האגודה למען החייל" ביישוב, בהובלתה המסורה של חיה גזית. 

הטקס היה חגיגי ושמח במיוחד וכלל שירה שמחה וריקוד מתוזמן של כול ילדי הגנים עם דגלי מדינת ישראל, פרחים, סרטים, לבבות ועוד. מופע מושקע שאליו נערכו הילדים בעוד מועד כחלק מתכנית הלימודים ליום העצמאות. בהמשך הופיעו הצוותים החינוכיים בריקוד "כחול ולבן" על רחבת הדשא וכאמור, ילדי הגנים היו שותפים פעילים לאורך כול המפגש החגיגי. נראה שכולם נהנו מכול רגע.  

אריאלי : "טקס יום העצמאות של ילדי הגנים הוא אחד הטקסים היפים ביותר שנערכים פה ביישוב. האירוע תמיד מצליח לרגש אותי באופן מיוחד ואני שמח ונרגש לברך אתכם, ילדים יקרים, בברכת חג עצמאות שמח." 

האירוע הופק  על ידי מחלקת החינוך במועצה המקומית, בהובלתה של מנהלת מדור גני ילדים, גילה דינר, ובשיתוף ועד הגננות. הצוותים לקחו חלק פעיל בהנחיה – לאה שזר וברכה מנצור, בהכנת דמות "אני ישראלי" מחומרים ממוחזרים, בעיצוב הבמה המקצועי על ידי רותי אלול ובתיעוד וצילום על ידי ברכה שלו. את האירוע אבטחו עובדי המועצה בראשות קב"ט המועצה אלי זיו, פקחי המועצה, שוטרי הנקודה ביישוב ומתנדבים רבים. עובדי התפעול של הרשות המקומית פעלו בחריצות וביעילות ודאגו לכול הנדרש בתחום הטכני. גילה דינר: "טקס יום העצמאות ה- 66 שנים למדינת ישראל היה מלא שמחה, התרגשות, צבעוני, רב – דורי – והשנה אף היה משהו מיוחד באוויר, בחיוכים ובעיניים של הילדים והמבוגרים. תודה לכולם ובמיוחד לכן הגננות והסייעות, על חלקכן המשמעותי בחשיבה, בהכנות, בביצוע – כל אחת ממקומה הפרטי והאישי! תודה גדולה לכול מי ששותף ולכול מי שסייע בהצלחת הטקס החשוב והערכי הזה, ששומר על ייחודיותו שנים רבות בקרית טבעון". 

 

תמונות וסירטונים מהטקס שנערך ביום שישי

  

 

 

 

 

שירת התקווה

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד