מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
03:57   22/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

תערוכות חדשות!

גלריה לאמנות ישראלית- מזיגה 2# // טלי בלומנאו באכסדרה: בלוז צבעוני // שימי שיידר 19:00

מבנים חדשים לגן ה"ארז" וגן "חצב"

15/08/2013
מבנים חדשים לגנים בקרית טבעון (הגדל)

מבנים חדשים לגן ה"ארז" וגן "חצב"
על מנת להיערך בצורה המיטבית לפתיחת שנה"ל תשע"ד, יתקיים ביום חמישי , 22 באוגוסט, מפגש הורים עם צוות הגן, מהנדס המועצה, קב"ט המועצה ונציגי מחלקת החינוך 

בימים אלה מסיימת המועצה המקומית את בנייתם של שני גנים חדשים, משכן הקבע שבהם יבקרו ילדי  גן הארז וילדי גן חצב בשנה"ל תשע"ד. שני המבנים החדשים ממוקמים בקרית עמל, ברחוב שרת, מול המצפור וצמוד לאולם הספורט בתיכון. כזכור מועצת קרית טבעון החלה ביישום מסקנות ועדת טרכטנברג (הוועדה לשינוי חברתי כלכלי) כבר בשנה"ל תשע"ג (ספטמבר 2012), וזאת למרות שהמדינה אפשרה לרשות  לדחות את יישום החוק עד שנת 2014. במסגרת זו  נפתחו, לקראת שנה"ל תשע"ג, שני גנים במקום זמני: גן "ארז" לילדים לגלאי 3-4 (טרום חובה) במרכז קהילתי אלרואי וגן "חצב" לילדים בגיל 5 (גן חובה) במשכן אמנויות הבמה בתיכון אורט גרינברג.  עתה משנסתיימה בנייתם של מבני הקבע, יעברו  ילדי הגנים לביתם החדש. 

יש לציין כי ביום חמישי , 22 באוגוסט, יתקיים מפגש הורים עם צוות הגן, מהנדס המועצה, קב"ט המועצה ונציגי מחלקת החינוך וזאת על מנת להיערך בצורה המיטבית לפתיחת השנה. 

מנהלת מדור גנים גילה דינר: "הקמתו גן חדש בקריה מרגשת אותי מאד ובמקרה הזה השמחה היא כפולה. המועצה עמלה והשקיעה כדי שהילדים יזכו ללמוד ולהתפתח בגן חדש ומודרני עם מגוון עשיר של מתקנים התואמים את צרכיהם. לנו זה חשוב כי גני הילדים בקרית-טבעון הם הבסיס של מערכת החינוך, המסד עליו אנו בונים את חינוך ילדינו, כאשר הדגש הוא על צמיחתם בסביבה טבעית, שורשית ומתפתחת." 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד