מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
16:31   19/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

שעת סיפור - הענק הכי גנדרן בעולם

17:00

סרט: העיתון The Post

18:00

סרט: העיתון The Post

20:30

טקס יום העצמאות לילדי הגנים

18/04/2013
טקס יום העצמאות לילדי הגנים צילום: עדנה פרידמן (הגדל)

טקס יום העצמאות לילדי הגנים 

מאות ילדי גנים, גננות, הורים ועוד אורחים השתתפו בטקס המסורתי על רחבת הדשא במרכז היישוב. ראש המועצה דוד אריאלי : "ילדים יקרים, אני גאה בכם ומברך על כך שאתם דור העתיד של מדינת ישראל" 

 

 

מאות ילדי הגנים בקריה, גננות, הורים ובני המשפחה המורחבת הגיעו ביום שישי שעבר לטקס הגנים המסורתי על רחבת הדשא במרכז היישוב, לציון יום העצמאות ה-65 למדינת ישראל ויום הולדתה ה-75 של קרית טבעון. האירוע המרגש  התקיים במעמד ראש המועצה דוד אריאלי,  מפקחת הקדם יסודי במשרד החינוך  ברוריה שחר,  גננות וסייעות בגמלאות,  צוותי הגנים, מתנדבי זה"ב בגן, שירות לאומי ועוד. הטקס לווה בנגינת תזמורת הנוער של רשת המתנ"סים בקריה בניצוחו של מנחם גרוז'ינסקי ובלווי המורה למוסיקה אורי ביתן. כמו כן, לקחו חלק באירוע קבוצת חיילים מחייל התקשוב, גדוד "נופים", אשר מאומץ מזה שנים רבות ע"י הקריה ומתנדבי האגודה למען החיל ביישוב. 

הטקס המרשים כלל שירה שמחה ומופע קצבי ומתוזמן של כול ילדי הגנים עם דגלי מדינת ישראל, לאחריהם הופיעו הצוותים החינוכיים בריקוד "כחול ולבן" על רחבת הדשא. ילדי הגנים, שהוכנו לטקס כחלק מתהליך הלמידה בגן, היו שותפים פעילים לאורך כול המפגש החגיגי ונראה שנהנו מכול רגע.  

 

אריאלי : "טקס יום העצמאות של ילדי הגנים תמיד מצליח לרגש אותי באופן מיוחד, בשבוע האחרון פגשתי  אתכם בגנים, ילדים יקרים, ואני שמח להגיד שהייתה זו חוויה מעצימה. אני גאה בכם ומברך על כך שאתם דור העתיד של מדינת ישראל." 

אחת האימהות  אמרה בתום הטקס: "זו הפעם הראשונה שאני חווה את טקס הגנים של יום העצמאות בטבעון ונהניתי עד מאד מהאחווה, האחדות והשיתוף של כל הגנים על זרמיהם השונים וכן מהתכנים שכללו רגש, ערכים ובעיקר מהיופי, השמחה וארגון יוצא מן הכלל. יישר כוח!. זה הזכיר לי שוב מדוע בחרנו לשוב לטבעון ולגדל כאן את ילדינו." סיכמה. 

האירוע הופק  ע"י מחלקת החינוך במועצה המקומית, בהובלתה של מנהלת מדור גני ילדים, גילה דינר, ובשיתוף ועד הגננות.  את האירוע אבטחו עובדי המועצה בראשות קב"ט המועצה אלי זיו, שוטרי הנקודה ביישוב ומתנדבים רבים כשעובדי התפעול דואגים בחריצות רבה מבעוד מועד לצד הטכני של האירוע כולו. 

וכפי שסיכמה אחת הגננות: "טקס יום העצמאות בגנים מחבר ומאחד את כולנו ומאפיין את היופי של קריית טבעון". 

 

 

 

 

 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד