מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
01:10   18/10/2017
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה אדון לימון אני צלחת

00:00

ימי הרשמה אחרונים לבית ספר למחול

00:00

פירנצה וסיפורה של משפחת מדיצ'י

הכיפה של ברונלסקי והארמון הראשון10:30

סרט: אהבה יוונית Worlds Apart

20:30

מתכוננים ליום העצמאות

11/04/2013
מתכוננים ליום העצמאות בקרית טבעון (הגדל)

מתכוננים ליום העצמאות 

ילדי הגנים קיבלו שי – דגל ישראל, אשר ישמש אותם בטקס הגנים המסורתי, שיתקיים ביום שישי ה-12 באפריל בשעה 9:00 בגן המייסדים 

 

לקראת יום העצמאות ערכו ראש המועצה דוד אריאלי, מנהל מחלקת החינוך יאיר אודם ומנהלת מדור גנים גילה דינר סיור בכל גני הילדים ביישוב. במסגרת הסיור  בירכו ראש המועצה ומנהלי המחלקות את הילדים בחג שמח לכבוד יום הולדתה ה-65 של מדינת ישראל ולרגל יום הולדתה ה-75 של קרית טבעון.
בנוסף, במפגש הוענק לכל אחד מהילדים שי – דגל ישראל, אשר ישמש אותם בטקס הגנים המסורתי שיתקיים ביום שישי ה-12 באפריל בשעה 9:00 בגן המייסדים. 

ראש המועצה דוד אריאלי: "זה אחד הסיורים האהובים עלי במיוחד, הילדים פשוט מקסימים, אני עונה לשאלות חכמות של הילדים, הם עונים לשאלות שלי וזה כיף אמתי לראות אותם מלאי חיוניות ושמחה. תענוג אמתי. כמו כן, כיוון שהביקור הוא ספונטני, ללא הודעה מוקדמת, אני מתרשם מאיכות העשייה בגנים, מהתכנים, הניקיון ומכל סביבת הלמידה. השקענו מאות אלפי שקלים במערכת החינוך בכלל ובגנים בפרט ואני שמח לראות את תוצאות ההשקעה". 

דינר: "הביקור בגנים מזמן לכולנו אתנחתא קלה בתוך מבול ההכנות לקראת אירועי יום העצמאות. הפגישה עם הילדים מרעננת, גורמת לכולנו נחת רוח ומחדשת את הכוחות להמשך העשייה ביישוב, לטובת הילדים המקסימים שלנו ולטובת מערכת החינוך בכלל". 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד